Наставник Істанбул ББ: До Шахтаря ми відчуваємо повагу

25 серпня 10:30
Переглядів: 109
Абдулла Авчі

Головний тренер "Істанбул ББ" Абдулла Авчі висловив свою думку про майбутній матч з "Шахтарем" в плей-офф Ліги Європи.

- "Шахтар" - це команда, до якої ми відчуваємо повагу. Команда, яка грала в ЛЧ. І в першому матчі вони показали дуже якісну гру. Ми вже два роки робимо кроки, щоб пройти в ЛЄ.

Перший матч став для нас дуже важливим досвідом. Те, що ми виграли матч першого туру в Туреччині створило нам чудовий настрій. Тому ми постараємося виграти і завтра.

У нас є 22 гравця в обоймі, і в найближчих двох матчах ми хочемо використовувати всіх. Неважливо, позитивним буде результат, або негативним - це буде дуже великий досвід для нас. Наша тактика не буде відрізнятися від тієї, яка була в Стамбулі. У команди-суперника є велика перевага, але гра почнеться з рахунку 0:0.

У нас є ким замінити людей, які виснажилися на вихідних. Матч починається за рахунку 0:0 і буде дуже багато залежати від того, хто заб'є першим. Додатково гравців мотивувати не потрібно. Матч з "Шахтарем" - це найвища мотивація для них.

Чи задоволені ми умовами проживання? Ми дуже задоволені готелем. Це був певний спосіб піти від тієї багатолюдності, яка у вас зараз в місті. Гуляти по Львову ми не будемо - у нас не буде на це часу, - сказав Авчі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: