Наставник івано-франківського "Урагану", Іван Скіцко, підбив підсумки першого кола Екстра-ліги

18 листопада 18:30
Переглядів: 154
Іван Скіцко

Наставник івано-франківської команди підбив підсумки першого кола Екстра-ліги

- Іване Васильовичу, перше коло Чемпіонату України вже позаду, тому хотілося б почути, які враження у головного тренера "Урагану"?
Скажу так, мій тренерський штаб не задоволений виступами командами в першому колі… Звичайно, що на незадовільний результат вплинула ціла низка чинників. Але помилки ми проаналізувати, і дивимося з оптимізмом вперед. Вірю, що друге коло з нашої сторони буде потужним, будемо набирати очки та підніматися по турнірній таблиці.

Молодь повинна рости і робити кроки вперед. І наше головне завдання – достукатися до них. Розумію, що їм надзвичайно важко грати на результат, для них це велика відповідальність. Тренерський склад докладатиме максимум зусиль, щоб хлопці вийшли на новий рівень, ставали лідерами.

- З чим пов’язана серія невдач?
Перша причина – задіяння всіх заявлених гравців. Одна з настанов керівництва – надання всім футзалістам ігрової практики, тож шанс давали всім. Скажу так, хтось виправдав наші сподівання, хтось ні, але це залишило відбиток на результатах.

Другий фактор – катастрофічна нестача майстерності. Якщо проаналізувати перше коло, то ми тільки двом командам – "Локомотиву" і "Титан-Зорі" поступилися по гольових моментах. Тож одним з основних чинників невдач – є нереалізація даних моментів.

До того ж, спорту без везіння не буває. Але це футбол, і в ньому трапляються і різні "лотереї". Не мало важливим чинником є й те, що п’ять матчів ми зіграли на виїзді, три вдома. В деякій мірі нас не виручили воротарі. Дивлюся на їхню роботу, і бачу, що вони однозначно ростуть, але в деяких аспектах не вистачає їм холоднокровності. Не заперечую я і своєї вини, як головного тренера. Не виключено, що мої тактичні перебудови не виправдали надії.

Ще одним важливим моментом стала нестабільність гравців. Для прикладу, тільки наш капітан Роман Кіндратів завжди грає на рівні. Немає у нас, на жаль, і бомбардира, який є, наприклад, у "Спортлідера+" - Дмитро Калуков чи в "Енергії" - Михайло Грицина. І всі ці чинники в сукупності і склали цілісну картину невдач.

- А що "каже" статистика"?
По статистиці у нас 22 забитих м’ячі, пропустили – 29. Для нашої молодої команди кількість забитих – непоганий результат, а от ситуація з пропущеними – плачевна. Сподіваюся, що в другому колі все покращиться. Позитивна в нас статистика за створеними гольовими моментах, окрім матчів із "Локомотивом" і "Титан-Зорею". Це дає нам оптимізм, віру. Нам потрібно перейти цей етап тотальної нереалізації.

Я неодноразово говорив, що забити гол чи віддати гольову передачу – це велика майстерність для футболістів, а нам її вкрай не вистачає. Стосовно захисту, то він теж бажає бути кращим. Якщо взяти до уваги контратаки, то вони виходять досить непогано, але знову ж таки – слабка реалізація.

- Де не зуміли взяти "свої" очки?
Ми явно недобрали десь шість очок. Можна сказати, "подарували" перемогу командам "Приват", "ЛТК-ІнБев-НПУ", зігравши з ними внічию. Не мали ми програвати і в Рівному, могли вирвати перемогу і в "Продексіму".

- Якщо не брати до уваги результативність, а зміст гри, то які матчі, на вашу думку, були найбільш вдалими?
Якщо аналізувати усі матчі, то простежується, що в нас добре поставлена гра. Особисто мені сподобалася гра в Херсоні. В нас було і хороше володіння м’ячем, і гольові моменти створювали. Непоганим був матч з "ЛТК-ІнБев-НПУ", перший тайм з "Локомотивом" - хлопці на "відмінно" виконували установку тренерського штабу. Хотілося б відзначити гру з "Приватом". В Покровці теж сподобалося протистояння - футболістам вдалося показати змістовну гру.

- Чи очікувати в "Урагані" якихось кадрових змін?
Не вистачає нам двох досвідчених гравців, які б могли брати ініціативу та лідерські якості на себе. Ми вже говорили керівництву, кого хотіли б бачити в ролі підсилення в "Урагані". На разі ведемо селекційну політику, тож невдовзі час покаже.

- З яким настроєм збираєтеся розпочинати друге коло матчем із хмельницьким "Спортлідером+"?
Настрій завжди бойовий, жодного суперника ми не боїмося, незалежно - виїзний це матч чи домашній. Поважаємо всі команди, Екстра-ліга показала, що слабаків тут немає. До Хмельницького їдемо за очками, готуємося, хочемо нарешті потішити вболівальників перемогами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: