Наставник карпатівської молодіжки підвів підсумки малого зелено-білого дербі

17 жовтня 22:15
Переглядів: 197
зуб чижевський

Наставник карпатівської молодіжки підвів підсумки малого зелено-білого дербі, яке відбулося сьогодні у Раві-Руській.

– Сьогодні ми спостерігали за хорошою грою. Претензій до підопічних у мене просто не може бути. Всі віддавалися грі, старалися... Єдиний негативний момент – після пропущеного гола, коли рахунок став рівним, у нас почалися розриви між лініями. Почали ризикувати, у суперника з’явилися певні моменти. Я не можу сказати, що хлопці не викладалися на полі. Ви самі бачили – гра була від ножа. 

– Після трьох переможних матчів, виграних із сумарним рахунком 12:1, очевидно, пауза в календарі не пішла на користь...
– Вся справа в тому, що на початку другого тайму ми не забили. Якби Ігор Богач влучив не у штангу, а відправив м’яч у ворота, то рахунок став би 2:0 і гра закінчилася б. І було би знову чотири забитих голи, повірте... Футбол – цікава штука. 

– Сьогодні на лавці запасних було лише два польових гравці. В чому справа?
– Два гравці поїхали на універсіаду, є кілька травмованих. У нас практично відсутній тренувальний процес. У нас футболісти грають, відпочивають і мають передігрову підготовку. На цьому все. У нас немає повноцінного тренувального процесу. В атаці відсутні Святослав Дзядикевич і Юрій Захарків. На даний момент Тарас Пучковський ще не готовий на сто відсотків. Не було ким підсилити атаку. 

– У попередніх восьми матчах «Ворскла» лише раз не програла, зігравши внічию...
– Сказати, що з ними було важко грати – це неправда. У суперників сьогодні була проста гра. Ви ж бачили – б’ють вперед, скидають головою і несуться. Крім того, б’ються. Що їм залишається робити? Після стількох поразок тільки битися треба. А так – нічим не здивували. 

– Богач забивав у чотирьох матчах підряд. Сьогодні ви замінили його в середині другого тайму...
– Ігор грає з травмою, на уколах... Видно було, що він підсів. Ми змушені були освіжити гру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: