Наставник української "молодіжки" розповів, як подолати корупцію

16 березня 12:53
Переглядів: 119
Ковалець
Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець розповів про проблеми корупції в країні.

"Завжди сподіваєшся на краще, коли приходить нове керівництво, новий тренер, новий президент країни, новий глава ФФУ. Ми знаємо, що програми, які є, вони йдуть на розвиток масового футболу - це дуже важливо. Тому що в кожному регіоні за 24 роки незалежності є місця, де немає елементарних штучних полів. А ми говоримо про те, щоб збірна або наші клуби повинні вигравати світові, європейські турніри. У нас елементарних речей немає.

Що з такими зарплатами, як у тренерів ДЮСШ, людина повинна робити, щоб прогодувати сім'ю, заплатити комунальні послуги, навчання дитини?

Як викорінити корупцію? Треба підвищити зарплату, як педагогам, так медикам, інженерам, журналістам, тренерам, міліціонерам. Будь-якій людині підняти зарплату і все. Люди будуть поважати свою професію, розуміти за що вони ризикують і робити свою роботу правильно, не відволікаючись на всякі моменти начебто психологічного тиску, який виникає зараз.

А якщо брати Україну в цілому - вона у нас Швейцарія. У нас є гори, моря, чорноземи. Потенціал, ресурси, люди - у нас все є. І у нас дуже багато заможних людей - їх треба об'єднати", - заявив Ковалець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: