Наставників не підвели

04 травня 20:49
Переглядів: 199
важка атлетика

У Коломиї Івано-Франківської області, де відбувся чемпіонат України серед атлетів до двадцяти років, збірна дівчат Тернопільщини виборола третє місце в командному заліку.

Як і прогнозували на тренерській раді наставники спортсменок, додавши до свого активу ще до початку змагань залікові бали учасниці першості континенту Софії Зенченко, наші дівчата опинилися серед головних претенденток на загальний успіх. Далі ж настала черга тих, хто виходив на поміст. У ваговій категорії нашої уславленої дворазової чемпіонки Європи Наталі Троценко (до 53 кілограмів) Ірина Копитко, яка переїхавши з Озерни на Зборівщині до Скалата, нині тренується під керівництвом Вікторії Шайморданової, виборола друге місце — 55 кілограмів у ривку і 72 — в поштовху. Дві інші вихованки Озернянського відділення Тернопільської обласної ДЮСШ «Колос», якими нині в обласній ШВСМ теж опікується Шайморданова, дуетом зуміли завоювати одну медаль. Четвертий результат серед атлеток, чия вага не перевищує 63 кілограми, показала Олена Салабай. Зате майстер спорту Іванна Павлик піднялася на третю сходинку п’єдесталу в наступній ваговій категорії — до 69 кілограмів. Завдяки піднятим у ривку 75 кілограмам і 85-ти — в поштовху. А ще одну бронзову медаль поклала до скарбнички Ірина Барановська зі Скалатської ДЮСШ «Колос». У найважчій ваговій категорії успіх їй принесли 105 кілограмів у ривку і 130 — у поштовху.

Порахувавши всі результати, суддівська колегія з’ясувала, що чемпіонками стали харків’янки із сумою 375 балів. У збірних Донецької і Тернопільської областей — по 370 очок. У боротьбі за «срібло» суперниці випередили наших землячок за додатковими показниками.

Натомість тернопільські юніори на командні лаври не претендували, посівши дванадцяте місце. Однак без одного вагомого успіху не обійшлося. У ваговій категорії до 56 кілограмів підопічний Володимира Тернопільського з ДЮСШ №1 Михайло Гуменюк виборов бронзову медаль — 85 кілограмів у ривку і 105 — у поштовху. Дванадцятими у своїх вагових категоріях фінішували Вадим Супоровський і Олександр Сікора, тринадцятим — Віталій Винниченко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: