Наставниця гандбольної "Галичанки" Тетяна Штефан приймає вітання

27 квітня 13:00
Переглядів: 841
Штефан

27 квітня день народження святкує  наставниця ГК "Галичанка" - Тетяна Штефан, яка впевнено веде свою команду до перемоги у чемпіонаті України в жіночій Суперлізі сезону 2015/16рр.

Сьогодні Тетяні Штефан по праву є чим пишатися. Свого часу (2007-2009рр.) вона також грала за «Галичанку», потім працювала другим тренером в команді, а після того, як у відставку пішов Василь Козар, очолила гандбольний колектив (листопад 2015 року).

Тетяна прийняла команду не в найлегший період – влітку 2015 року лідерки львів’янок Тетяна Смбатян та Ірина Стельмах перейшли грати за кордон, у зв’язку з чим «Галичанка» переформатовувалась і у стартових турах чемпіонату України навіть двічі програла основним суперницям – ужгородським «Карпатам». Тетяні вдалося вивести «Галичанку» на якісно новий рівень і дівчата взяли реванш над «Карпатами», здобувши чотири перемоги в очних протистояннях. В кроці від перемоги у Суперлізі сьогодні знаходяться підопічні Тетяни Штефан та Віталія Надича. Тому не до святкувань головній наставниці «галичанок» - повним ходом триває підготовка до останнього туру чемпіонату України, який відбудеться 15-17 травня в Ужгороді.

Бажаємо Тетяні вагомих здобутків на тренерській ниві та нових успішних стартів для її команди. Тим паче вже у травні «Галичанка» зіграє  в Кубку України. А у новому сезоні, як пообіцяв президент команди Роман Федишин, окрім чемпіонату України, також виступатимуть в Балтійській лізі та Європейському Кубку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: