Наступного тижня на Прикарпатті пройде "Меморіал Івана Краснецького"

09 травня 15:09
Переглядів: 173
мяч

15-16 травня 2014 р. на стадіонах обласного центру та в с. Братківці Тисменицького р-ну проходитиме четвертий за ліком футбольний турнір дитячих команд (гравці 2000 р.н. та молодші) «Меморіал Івана Краснецького».

Іван Краснецький – один із представників «золотого» покоління прикарпатських спартаківців, які на рубежі 1960-1970 років минулого століття принесли гучну славу нашому футболу. Чималих успіхів він досяг також як тренер, підготувавши не один десяток гравців для професійних клубів. Добру пам’ять залишив про себе наставник в уболівальників тих міст і містечок, з колективами яких працював. Саме під його орудою івано-франківське «Прикарпаття» у 1991 році вибороло перепустку до вищої ліги незалежної України. На вшанування світлої пам’яті нашого краянина, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Івана Краснецького 2011-го року було започатковано футбольні змагання 13-річних юних футболістів-вихованців спортивних шкіл, які традиційно відбуваються на малій батьківщині І.Краснецького в с. Братківці.

Цьогоріч за головний приз і нагороди турніру сперечатиметься рекордна кількість колективів – 9 з Івано-Франківська (СДЮШОР «Прикарпаття», ДЮСШ №3, ДЮФК «Ніка-05»), Тисменицького р-ну (Тисменицька РДЮСШ, дитяча команда «Колос» Братківці), Бурштина, Калуша і Косова. До «Меморіалу Івана Краснецького», який внесено до календаря Всеукраїнських футбольних змагань та переліку спортивно-масових заходів Прикарпаття, традиційно долучилися Департамент освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення НОК України в Івано-Франківській області. Тисменицька районна рада і райдержадміністрація, обласний благодійний фонд «Прикарпатський футбол», Івано-Франківська обласна федерація футболу, СДЮШОР «Прикарпаття», комерційні структури, установи, організації, підприємці, колишні партнери, вдячні вихованці, друзі, рідні і близькі, шанувальники ігрового та тренерського таланту І. Краснецького. Маємо честь запросити Вас на справжнє свято дитячого футболу, своєрідний фестиваль футбольних «зірок» майбутнього – «Меморіал Івана Краснецького – 2014».

Урочисте відкриття змагань – 15 травня (четвер) в м. Івано-Франківську на міському центральному стадіоні «Рух» (вул. Чорновола, 128) о 12:00 год. матчі турніру проходитимуть в с. Братківці Тисменицького р-ну на стадіоні ім. І. Краснецького та в м. Івано-Франківську на запасних полях МСЦ «Рух».

Початок: 15 травня о 13:00 год, 16 травня – з 10:00 год.

Довідка

Іван Краснецький – видатний український футболіст і тренер. Народився 18 травня 1945 р. в с. Братківці сучасного Тисменицького р-ну. Ігрове амплуа – воротар. Виступав за команди: «Спартак» Івано-Франківськ, СКА Львів, «Фрунзенець» Суми. Чемпіон України 1969 року. Понад два десятиліття плідно працював з юними футболістами. Закінчив Вищу школу тренерів у Москві. Очолював низку професійних клубів: «Закарпаття» Ужгород, «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Верес» Рівне, СК «Миколаїв» та ін., а також аматорські колективи Перегінського, Надвірної, Богородчан, Ямниці… Заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Помер 24 квітня 2010 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: