Наступного тижня у Львові почнуть будувати базу до Євробаскету

31 жовтня 21:20
Переглядів: 244
євробаскет
Тренувальну базу до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року почнуть будувати у Львові наступного тижня. Про це  повідомив директор ДП «Льодові арени», що є замовником будівництва, Микола Халаджі. На будівельні роботи цього року з держбюджету має надійти 12,5 млн грн. Загалом вартість нової тренувальної бази – майже 55 млн грн.

ДП «Льодові арени» 18 жовтня за результатами тендерів уклало низку угод на будівництво баскетбольних тренувальних баз у чотирьох містах України: Львові, Харкові, Макіївці та Феодосії. Загальна вартість угод склала 301,2 млн грн. Будівництво проходитиме за державні кошти, генпідрядником, згідно з тендером, визначено корпорацію «Альтіс-Холдинг».

Генеральний директор корпорації «Альтіс-Холдинг» Максим Забігайло підтвердив, що відповідну угоду на будівництво справді укладено.

Тренувальну базу збудують на Сихові на проспекті Червоної Калини, позаду ТЦ «Інтерсіті». Площа ділянки, виділеної раніше під цю забудову – 1,87 га.

Схема. Ділянка, на якій збудують тренувальну базу до Євробаскету-2015.

«Ми отримали декларацію на початок будівництва. Будівельні роботи починатимуть на початку наступного тижня. У планах на цей рік – фундаменти, каркас будівлі і, якщо встигнуть, – дах та стіни», – сказав Микола Халаджі.

Як ми інформували у травні 2013 року депутати Львівської міськради надали комунальному підприємству «Спортресурс» земельну ділянку площею 1,87 га на Сихові (пр. Червоної Калини). Згідно з договором суперфіцію, замовником забудови на цій ділянці є ДП «Льодові арени», яке також отримало пільгу – воно не платитиме місту за користування цією землею. У міськраді наголошують: чинне законодавство дозволяє звільняти від сплати за таким договором землекористувача, якщо він будує спортивну споруду для організації і проведення міжнародних спортивних змагань.

Нагадаємо, «Альтіс-Холдинг» також будує у Львові спортивну арену для проведення заходів Євробаскету-2015. Її зводять на вул. Кульпарківській, 226г (Ряшівській-проектованій).

Додамо, у межах підготовки до Євро-2012 «Альтіс-Холдинг» виконував низку будівельних робіт у Львові. Наприклад, компанія будувала новий термінал львівського аеропорту.

http://zaxid.net/resources/photos/news/690_DIR/201310/1296447_1323214.jpg

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: