Наступний матч тернопільської "Ниви" може не відбутися!

27 березня 22:02
Переглядів: 612
фк тернопіль

Матч 19-го туру Першої ліги між ФК «Нива» Тернопіль та «Десною» з Чернігова під загрозою зриву. Керівництво КП «Тернопільський міський стадіон» відмовляється укласти угоду про надання міського стадіону для проведення поєдинку.

Керівництво футбольного клубу «Нива» повідомляє, що директор КП «Тернопільський міський стадіон» Ігор Шушкевич відмовив у підписанні договору з ТОВ ФК «Нива», щодо надання у оренду міського стадіону для проведення календарної гри Першої ліги. Нагадаємо, що поєдинок повинен відбутися 29 березня о 15.00. У свою чергу ТОВ ФК «Нива» вже проплатило частину коштів для оренди стадіону.

Керівництво міського стадіону мотивує відмову тим, що перед комунальним підприємством існує борг у розмірі 55 тис. гривень, який повинна погасити ТОГО «Нива Тернопіль». Однак, ТОВ ФК «Нива» не має жодного відношення до цієї громадської організації, якою опікувались колишні власники футбольного клубу.

Футбольний клуб «Нива» звертається до уболівальників та представників ЗМІ з проханням надати цій проблемі якомога більшого розголосу. Клуб готовий до компромісу зі керівництвом КП «Тернопільський міський стадіон», якщо керівники цієї структури не будуть перешкоджати діяльності футбольного клубу «Нива» та укладуть договір про співпрацю. Тим самим не позбавляючи можливості простих уболівальників відвідати гру на міському стадіоні, який вже багато років служить домашньою ареною «Ниви».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: