Наступний суперник ФК "Тернопіль" — "Гірник-Спорт"

21 серпня 21:46
Переглядів: 240
фк тернопіль

«Гірник-Спорт» у Другій лізі з футболу захищає честь Комсомольська Полтавської області.

Це містечко постало у 60-их роках минулого століття після побудови Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. Футбольна команда міста завжди перебувала в тіні більш іменитих клубів із Кременчука та Полтави.

«Гірник-Спорт» як професійний клуб веде свою історію від 1989 року. За час свого існування команда називалась «Лококмотив» (з 1989 по 1992 роки), далі (до 1995) – «Гірник», а відтоді –«Гірник-Спорт».

Команда виступає на стадіоні «Юность», який вміщає 2,5 тис глядачів.

На підвищення в класі клуб ніколи не претендував. Керівництво команди не ставило завданнявийти у першу лігуГоловне – гідно виступити в когорті клубів другої ліги.

Поза тим зараз «Гірник-Спорт» займає третю сходинку.

У попередньому турі футболісти проявили характер і в меншості після вилучення свого капітана таки здобули у рідних стінах перемогу над столичною командою «Оболонь-Бровар».

Варто додати, що буквально перед цим домашнім матчем «Гірник-спорт» клуб істотно підсилився хорошими виконавцями.

Зокрема, з київського «Динамо-2» прийшов 21-річний захисник Роман Адаменко

З «Украгрокому», який минулого року вийшов у Першу лігу, до команди влилися лідери головкіївського клубу півзахисники Віталій Горобець (25 років) і Юрій Грищенко (27 років). Причому Грищенком, який був в «Украгрокомі» штатним пенальтистом, попередньо ще цікавився польський «Відзев».

Ще один новачок – 20-річний захисник Сабі Тавадзе пройшов школу «Оболоні». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: