Наталія Князь: "Мама дуже проти була спочатку, допоки я не виграла Чемпіонат Європи"

01 червня 09:39
Переглядів: 303
Наталія Князь

Вихованка Бориславського спортивно-оздоровчого товариства «Гладіатор», боксерка Наталія Князь представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з боксу серед жінок.

Перед відʾїздом на ЧЄ вона поспілкувалась з нашим  кореспондентом.

- Шлях до змагань був довгим?

- Ми провели ряд підготовчих зборів і нарешті приїхали до Києва на заключний збір. По результатам бачу, що підготувались добре, всі в формі, а настрій просто захмарний.

- Як створюєш собі такий класний настрій?

- Побільше усміхатися, побільше їсти (прим. посміхається). Але важко підтримувати вагу, бо така спека і більше пити хочеться. Вільний час ми проводимо на базі, інколи їздимо в місто. Дуже добре, що тут поруч озеро і можна проводити час біля води.

- Такі зосереджені на тренуванні, а щойно мʾяча ганяли. За межами залу теж не розлий вода?

- Окрім спорту ми спілкуємось з дівчатами і вконтакті, і по телефону. На тренуваннях, коли доводиться стояти в парах то все виглядає дуже серйозно, але після вже знову все добре та весело.

- Як давно ти в боксі?

- Спочатку займалась кікбоксингом, а боксом в чистому виді останні 6 років. Мама дуже проти була спочатку, допоки я не виграла Чемпіонат Європи. І хоча є давно не живу з батьками, та підтримку їх відчуваю завжди. В дитинстві була активним дівчам: бігала з хлопцями на стадіоні, в футбол грала, лазила скрізь де можна і не можна. От так і захотілось чимось бойовим зайнятись.

- По очам бачу, що вже рвешся в бій!

- Очікування від змагань найкращі, зважаючи що знаходжусь в гарній фізичній формі!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: