Наталія Легонькова з Тернопільщини виграла напівмарафон у Польщі

10 листопада 23:30
Переглядів: 132
Легонькова

Українка Наталія Легонькова стала переможницею напівмарафону, який відбувся у польському місті Косцян.

З2-річна бігунка з Бережан пробігла дистанцію за 1 годину 15 хвилин 51 секунду, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Наталії Легоньковій вдалося випередити групу з трьох кенійських атлеток і фінішувати першою.

П’ятою на цій дистанції фінішувала ще одна наша співвітчизниця Катерина Карманенко – 1:19.38.

У змаганнях чоловіків у Косцяні друге місце посів українець Микола Юхимчук (1:05.36). Перше й третє місця також посіли спортсмени з Кенії, а четверте–шосте місця на рахунку українців Антона Потоцького, Ігоря Олефіренко та Руслана Печнікова.

Варто також відзначити, що два тижні тому Наталія Легонькова з олімпійським нормативом виграла марафон у Дубліні (Ірландія).