Наталія Пульковська - срібний призер чемпіонату Європи

12 квітня 16:35
Переглядів: 193
Вільна боротьба

У Фінляндії відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби. Серед шести медалей збірної України срібну нагороду у своєму активі має прикарпатська спортсменка Наталія Пульковська. Вона дійшла до фіналу у вазі до 48 кг.

Наталія Пульковска успішно дебютувала на континентальній першості. Цього року вона вже встигла завоювати бронзу Гран-Прі Медведя і на чемпіонаті Європи впевнено йшла до фіналу, повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

Першу зустріч українка виграла більш ніж упевнено — 16:5. Із таким рахунком їй поступилася чемпіонка світу 2013 по молоді молдавська борчиня Емілія Будасу.

Досвідчена полячка Анна Лукасік не змогла вирвати у Пульковскої жодного балу. Чвертьфінальна зустріч завершилася з рахунком 8:0. А в півфіналі Наталія здобула перемогу над шведською спортсменкою Фредерикою Петерссон — на туше.

У фіналі нашу борчиню чекала колишня співвітчизниця, яка виступає під прапором Азербайджану.Марія Стадник додаткового представлення не потребує. Триразова чемпіонка Європи, чемпіонка світу та володарка срібла і бронзи Олімпійських ігор виявилася сильнішою.