Наталія СИНИШИН може змінити громадянство

26 липня 18:09
Переглядів: 410
synyshyn

У жіночій збірній України з боротьби, яка повинна вирушити на Олімпіаду-2012, розгорівся скандал після того, як одну із спортсменок запідозрили в купівлі місця в складі команди, а її пряма конкурентка пригрозила змінити громадянство.

Як інформує телеканал 2+2, українська збірна вирушить на Ігри в Лондон 3 серпня і буде представлена в чотирьох вагових категоріях. Проте одне місце у складі команди для спортсменки Тетяни Лазаревої з Донецька нібито купили, заплативши тренерам 60 тисяч доларів. Повідомляється, що атлетка, яка стала причиною скандалу, не повинна була їхати на Олімпіаду через низку травм протягом цього року і програш на передолімпійському турнірі своїй прямій конкурентці за місце у збірній Наталії Синишин зі Львова.

Сама спортсменка всі домисли про її нечесне потрапляння в команду спростовує.

"Я читаю це, але абсолютно не ображаюся, бо пишуть дурниці. Навіть не смішно і не образливо. Тому що я знаю, це не так", - заявила вона.

Головний тренер жіночої збірної України з боротьби Володимир Євонов також вважає, що Лазарева заслужено потрапила в збірну.

"Таня єдина, хто у нас була призеркою світу в цій вазі. Два чи три рази, здається. Більше у нас ніхто не був. Це було одним з критеріїв відбору. Тому голосуванням вирішилося, що Таня їде на Олімпійські ігри", - зазначив наставник команди.

Наталія Синишин, яка претендувала на місце в збірній України, вважає голосування несправедливим і готова піти на радикальний крок, змінивши громадянство.

"Якщо у мене буде можливість виступати за іншу країну, я не буду довго роздумувати", - сказала вона.

Зазначимо, що Синишин виграла Чемпіонат Європи-2012 і завоювала олімпійську ліцензію для України у ваговій категорії до 55 кг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: