Наталя Сабова: "Статус змагань впливає на наш емоційний стан більше, аніж сам суперник"

29 січня 17:43
Переглядів: 238
Сабова Наталія

Наталя Сабова поділилась з офіційним сайтом власною думкою про попередні та наступні матчі “Галичанки”…

- В “Карпат” знову, як і в минулому сезоні, вдалось “відірвати” лише одну перемогу. Сподівались на більше?

- Звичайно, сподівалися на більше, на ці ігри ми покладали великі надії. Але, на жаль, не все так сталося, як гадалося. Перша гра була не надто вдалою для нас, не реалізували багато моментів, діяли не злагоджено, в захисті інколи допускали примітивні помилки, та й удача була не нашій стороні.

– Після поразки морально важко було налаштуватись на другий поєдинок?

- І до першого, і до другого поєдинку ми довго налаштовувались. Вивчали сильні та слабкі сторони суперників, їхні комбінації, розглядали їхні дії у нападі й захисті. Тренери нам розповіли все, що ми мали зробити, але, на жаль, не вдалось реалізувати завдання у першій грі. Тож перед другою грою ми проаналізували свої помилки і знайшли шляхи їх вирішення.

- До справ єврокубкових. “Дніпрянка” ніби й не така грізна, як “Карпати”, але градус протистояння буде високим. Все-таки турнір серйозного калібру…

- “Дніпрянка” – то не проста команда. З “Карпатами” їх важко порівнювати, оскільки в них зовсім різні стилі гри. Кожна з них сильна по-своєму. Але гра з херсончанками буде напруженою, оскільки статус змагань впливає на наш емоційний стан більше, аніж сам суперник. Ми розуміємо важливість цих ігор і усвідомлюємо, що такий шанс (пройти в 1/4 Кубка Виклику) випадає дуже рідко і не скористатись таким моментом було б дуже не розумно.

- Матчі відбудуться в Ужгороді. Що краще – зіграти одну гру вдома і одну в гостях, чи обидві на нейтральній території?

- Ігри на рідному майданчику не були можливими, оскільки у Львові немає залу, який би відповідав європейським стандартам. Хоча грати Кубок Виклику вдома було б великою радістю для нас. На рахунок ігор в Херсоні, то я дуже рада, що їх там не буде, оскільки грати в них вдома – то жах. Коментувати це не буду. Тому я вважаю, що грати на нейтральній території – то найоптимальніший варіант.

- Якісь завдання тренер у Кубку Виклику ставив?

- Завдання одне – виграти дві гри. Іншого результату він не хоче бачити від нас, та й ми готуємось лише перемагати.

- Успіхів, привезіть додому перемогу!

- Дякуємо! Постараємось зробити все для перемоги!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: