Наталя Воловник: "Румунію ми "зробимо" м'ячів у п'ять"

11 грудня 08:45
Переглядів: 226
Наталя Воловник

21-літня гандболістка збірної України та львівської "Галичанки" Наталія Воловник розповіла про свій дебют, враження від стартових матчів і спробувала зробити прогноз на матч проти збірної Румунії.

- Зізнаюся, я навіть не думала, що потраплю в заявку на чемпіонат Європи. Знала про інтерес до мене з боку наставників збірної, і виклик на збори не став для мене несподіваним, але ось те, що я опинилася тут, в Угорщині, - для мене дійсно сюрприз. Якби Юлія Манагарова все ж вирішила не змінювати громадянство, то, ймовірно, я дивилася б континентальну першість по телевізору.

- Коли ти дізналася про те, що на матч з Данією вийдеш в основному складі?

- По завершенні розминки, тобто перед самим початком поєдинку. Хоча ще перед товариськими зустрічами зі Словаччиною Леонід Анатолійович (Ратнер. - Прим.авт.) Сказав, що, ті, хто зараз вийде в «основі», так само почнуть чемпіонат Європи. А в Словаччині я вийшла в «старті» - і теж дізналася про те, що це мені належить, перед самою грою.

- Хвилювалася?

- Абсолютно ні. Після матчів зі збірною Словаччини стала почувати себе у збірній вільніше.

- Добре, а за відчуттями після першого закинутого м'яча все було як завжди - або ж емоції переповнювали?


- Це було непередаване відчуття! Причому гол став дещо несподіваним для мене. Думала, що воротар буде чекати мене вгорі, так як помітила, як вона спостерігала за мною на розминці, і тоді я кидала тільки зверху. І перший кидок теж виконала вгору, але вона чомусь цього не чекала і одразу пішла вниз.

- Хто виявиться вище в підсумковій класифікації - Норвегія або Данія?

- Данія. І в поєдинках між цими командами датчанки виявляться сильнішими.

- Румунія - суперник нашого рівня або трохи вище?

- Вище, але нам під силу її обіграти. Причому ми зробимо їх м'ячів у п'ять (посміхається). Це думка склалася після перегляду їх програного матчу проти Норвегії. Помітила, що румунки не так поверталися на захист, як норвежки.

- Травма основного воротаря збірної Норвегії Грімсбі полегшить нам життя або ж серйозним чином навряд чи вплине?

- Серйозно не вплине. Однак має бути трохи легше, тому що другий голкіпер залишилася одна (третій воротар Сандо прилетіла в розташування норвежок тільки напередодні вночі, причому з Єгипту, де проводила збори зі своїм клубом. - Прим.авт.). Знайдемо її слабкі сторони в першому таймі, а в другому вже буде легше. Головне - не дати їй багато відбити в перші 15 хвилин.

- Що має статися на Євро-2014, що б ти повернулася додому щасливою?

- Дуже хочеться пройти в основний раунд і затриматися на цьому святі гандболу. Звичайно, буду намагатися проявити свої найкращі якості. Ну а справжнім щастям для нас всіх напевно буде потрапляння на Олімпіаду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: