Національна збірна з водного поло у вересні перебереться до Львова

29 серпня 10:56
Переглядів: 676
кубок карпат водне поло

У вересні місто Львів стане справжньою ватерпольною Меккою – тут зберуться ватерполісти різних рангів, звань, віку та національності. Багато важливих та цікавих заходів планує провести у нашому місті Федерація водного поло України спільно з ватерпольним клубом «Динамо» Львів.

Насамперед, 11-13 вересня прийматимемо закордонних гостей. На відкритому басейні СКА (вул. Клепарівська, 39А) пройде ІІ міжнародний турнір Кубок Карпат. Змагатимуться національні збірні команди України, Польщі, Молдови та Словаччини.

Розклад ігор:

11 вересня (п’ятниця):   17:00 – Польща-Словаччина; 18:15 – Україна-Молдова.

12 вересня (субота):   9:00 – Польща-Молдова, 10:15 - Україна – Словаччина, 17:00 – Молдова-Словаччина, 18:15 – Польща-Україна.

13 вересня (неділя), фінали:   9:00 – гра за ІІІ місце, 10:15 – гра за І місце

Фінальні матчі транслюватиме у прямому ефір телеканал ZIK.

Склад національної збірної команди України:

збірна з водного поло

З клубу « Динамо» (Львів) – Олександр Дядюра, Юрій Мамєтьєв, Олексій Шведов, Гліб Шульженко, Роман Грищук, Денис Волончук, Володимир,Ситник (Одеса), резерв - Станіслав Дубелір, Богдан Дзядик.

З клубу «Слобожанець» (Харків) – Кирило Новолоков, Микита Апостол, Олександр Єрмаков, Олександр Абрамов, а також Костянтин Нікольській з «Іллічівця» (Маріуполь).

«Легіонери» - наші українські гравці, які зараз перебувають у іноземних клубах. Капітан збірної, воротар Віталій Петров (Ізраїль), Володимир Войтенко та Максим Ратков (обидва – м. Кошице, Словаччина).

тренери водне поло

Також у Львові 13-14 вересня відбудеться тренерська нарада за участю представників Федерації водного поло України. Тут прийматимуть важливі рішення: затверджуватимуть календар змагань на сезон 2015/16р.р., визначатимуться з форматом чемпіонату України та кількістю команд, які братимуть у ньому участь тощо.

І до 23 вересня у Львові залишатиметься національна збірна команда України – проводитимуть навчально-тренувальні збори з метою підготовки до заключних кваліфікаційних ігор до фіналу чемпіонату Європи (25-27 вересня, Франція).

За життям «Львова ватерпольного» слідкуйте разом з нами у вересні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: