"На**я "Карпатам" мавпа?", або Хто підставляє Львів?

21 березня 18:30
Переглядів: 1021
Карпати фани

Чому місто може залишитися без Європи, "Карпат" і стадіону.

Їх небагато, але вони дуже вміло розхитують львівський човен. Всього за два дні Львів, який роками працював на свій проєвропейський імідж, перетворився на місто, в якому балом правлять гомофоби і расисти.

Для тих, хто не в курсі. У суботу поблизу Собору святого Юра кілька десятків молодиків, які здебільшого приховували свої обличчя, закидали камінням учасників конференції ЛГБТ-спільноти, змусивши їх в авральному порядку рятуватися із готелю «Дністер». Наступного ж дня все таким же молодим людям не сподобався новачок «Карпат» Габріель Окечукву, вихід якого на поле «Арени Львів» зустріли зарядом «На**я «Карпатам» мавпа?».

В обох випадках винуватців не знайшли (та й чи шукали?), хоча при бажанні це можна зробити. Отже, в акцій є впливові замовники і покровителі. Вони вміло смикають за ниточки, роблячи руками і горлянками простих хлопців, "корисних ідіотів", чорну справу. Щоб нанести непоправного удару по іміджу міста, достатньо незначного плювка. Відмиватись потім доведеться роками.

Львів - гомофобське місто? Ні. Переважна більшість містян, звісно, ще не готова до сприйняття європейських цінностей толерування секс-меншин. Але влаштовувати над «іншими» розправу львів’яни не стануть. Перезирнуться, перешепнуться, перехрестяться - і підуть далі. Тому що виховані бути доброзичливими.

Львів – расистське місто? Знову ж таки – ні. Наприкінці 90-х за «Карпати» виступав гвінеєць Алькалі Соума. Екзотичного легіонера сприймали на трибунах із любов’ю, ніжно називаючи його «Семеном». Потім були Аньямке і Мутамбіква, які також вважалися своїми хлопцями. Про Самсона Годвіна – узагалі мовчу. Він бився за честь «Карпат», як лев, упродовж десяти років – Львів це бачив і гідно оцінював. Якщо на те пішло, то й Роша Батіста, один із найкращих бомбардирів в історії «Карпат» останніх двох десятиліть, - також не білої раси.

Тобто, у Львові ніколи не виникало запитань до кольору шкіри. Поки не вийшли із мороку ці праві, але неправІ парубки. Найімовірніше, вони всього лише інструмент у руках кмітливих ляльководів, перед якими на столі розгорнутий масштабний план удару по місту, по львів’янах, по ФК «Карпати» і «Арені Львів», яка, ми пам’ятаємо, вже давно потрапила у чорний список FARE. Наслідки можуть бути катастрофічними. Приміром, стадіон – дискваліфікують, з клубу знімуть очки, а ситі туристи повезуть свої гаманці деінде.

Як вам такі варіанти?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: