"Найближчим часом проясниться ситуація, де виступатиме захисник "Карпат" Гірський"

12 лютого 00:07
Переглядів: 201
гірський

Вчора з'явилася інформація, що гравець "Карпат" Степан Гірський може опинитися в команді вищої ліги Білорусі. За коментарем ми звернулися до менеджера футболіста Олександра Панкова.

"Дійсно, Гірський знаходиться в розташуванні "Торпедо-БелАЗ", і вчора вже встиг відіграти один тайм проти представника Першої Ліги Росії -"Уфи". Відіграв упевнено, справивши гарне враження на тренерський штаб білоруської команди. "Торпедо" будує команду із завданням боротися за максимальний результат, це сильно мотивує молодого карпатівця спробувати свої сили в білоруському чемпіонаті".

"Степан проведе ще кілька днів та ігор в Туреччині і спробує переконати керівництво клубу в своєму професіоналізмі і високому рівень підготовки. У команді легко знаходить спільну мову з партнерами, в цьому йому допомагає колишній партнер по тернопільській "Ниві" Руслан Івашко, який зовсім недавно підписав контракт з "Торпедо". Найближчим часом проясниться ситуація, де виступатиме Гірский - молодий і перспективний гравець, який не боїться великих змін в своїй кар'єрі", - підсумував менеджер футболіста в бесіді з кореспондентом нашого сайту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: