Найексцентричніші цитати Дячука-Ставицького, у яких багато вогню

19 жовтня 11:00
Переглядів: 244
Дячук-Ставицький

Генеральний директор Карпат пішов у відставку. "Ми доводимо, що без Юрія Дячука-Ставицького нам усім буде нудно.

Вибачте, але Карпати не живуть в хліву і не їдять, як свині!

"Арену Львів" не дискваліфікують. Нема за що. Через трьох ідіотів? Все це зробили навмисне. Можу назвати прізвище. Він зараз ходить роздає інтерв'ю. Це "нічтожество", цей гнилий черв ніякого стосунку до клубу не має...

Як може Павлів таку ахінею нести? Десять років тому я був тренером Карпат, і нібито йому колись десь казав, що купував ігри. Де таке було, коли? Спочатку він сказав, що я займався купівлею ігор, а потім сказав, що я продавав ігри. Такого не було і близько.

Це зараз є ситуації з цими… букмекерськими конторами. Всі знають, всі бачать, що багато команд грають на букмекерських конторах. Але ніхто нічого не доказав. Потрібно доводити те, що ляпаєш язиком.

Я їм не подобаюся, бо відверто кажу "не паліть фаєри", бо ми вже мільйон гривень штрафу заплатили. Краще дати ті гроші на дитячий футбол, аніж на їхню дурість.

Чого шкодувати? Ви, журналісти, просто закохані в того Йовічевіча.

Дивує інше: як молодий хорватський спеціаліст на Західній (підкреслюю) Україні може змусити всіх (гравців і тренерів), аби його називали "Містер"! Думаю, це неетично в наших краях.

Ігор зробив так, аби українці не їли сметани, яйця, масла, сала. Я, ви, ваші діти їли і їстимуть борщ із сметаною, а в нас у клубі було заборонено! Їли макарони й піци.

Хто просить залишити Йовічевіча? Ультрас? Це фанати, через яких клуб платить мільйонні штрафи! Пошкоджують сидіння, кидають піротехніку. Я бачився з ними на зустрічі вболівальників. Вони мене питають: "Чого ви нас так не любите?" Та я вас люблю, але не можна ж такі неподобства робити.

Не розумію, чому вболівальники так не кричали нічого після того, як Кононов пішов.Пішов Йовічевіч – вони вивішують прапори, кричать "верніть Йовічевіча". Чого Йовічевіч добився? Кононов вивів команду в ЛЄ, зробив серйозний клуб, але ніхто ні слова не говорив. Подякував клубу і пішов. А Йовічевіча вже нема півроку, а його плакати висять. Чому так?

Головного тренера як такого не було. Тобто він був, але не працював головним тренером.

Я вважаю, що Лужний повинен залишитися в Карпатах. Це мій вихованець, людина, яка народилася у Львові, тут його батьки, він проінформований, вірить в Бога, має західний менталітет. Він міг би тут розвиватися. Як, наприклад, Кононов, який прийшов, взяв бика за роги – не купував футболістів, а просто сказав: "Я буду робити команду". І за три роки ми грали в Лізі Європи, посідали п’яте місце.

Шахтар забув про те, що Львів – це західний регіон України, де найулюбленішими командами завжди були львівські Карпати та київське Динамо.

Я не вважаю, що Олімпік – футбольний клуб. Вони не знають, де вони грають, і не знають, де перебувають.

Ми мали Василя Кобіна, який приїхав до Львова із Закарпаття. Коли ж його взяли в Шахтар, то він мені сказав: "Юрій Михайлович, мені цих доларів насипали стільки, що голова закрутилася".

До чого ми чемпіонат довели? У нас деякі команди першості області грають на кращих полях, ніж деякі у Прем’єр-лізі.

У цієї організації вже давно є страшна болячка – сифіліс. Відпадають руки, ноги. Вчора не стало Кривбаса, сьогодні ліквідували Арсенал, а вже завтра на той світ відправиться Севастополь. Прем'єр-ліга не виконує тих функцій, які на неї були покладені спочатку.

Не було на стадіоні ніяких банерів. Бійка у роздягальні Карпат після матчу з Чорноморцем? Яка бійка? Ви її бачили? Журналісти пишуть всілякі нісенітниці.

Я, коли працював два роки в команді і виводив її в Вищу лігу, майже всі матчі вигравав. І мені кажуть, що я продавав ігри, йолкі-палкі. Що я, ідіот зовсім?

Мені 70 років скоро, я занадто багато зробив для українського і львівського футболу. Тому скажу так – собаки гавкають, а караван йде.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: