Найкращі борці Львівщини підбили підсумки 2014-го року

02 грудня 19:34
Переглядів: 210
ткач

30 листопада найкращі спортсмени Львівщини із вільної боротьби зібрались на підбиття підсумків року. Приводом для такого святкування були перемоги борців, коли чимало спортсменів вперше за кар’єру підіймались на п’єдестал пошани.

На святкування львівська борчиня Юлія Ткач вперше цього року одягала вечірнє плаття, замість звичного для неї трико. У вересні вона стала чемпіонкою світу із вільної боротьби. До цієї перемоги у Ташкенті львів‘янка йшла кілька років.

«Звичайно, це була повсякденна, клопітка, важка праця. Дуже багато пролито крові, поту, сліз для того, щоб здобути медалі та нагороди», – зізнається чемпіонка світу.

Утім, на досягнутому спортсменка зупинятись не збирається. Попереду – Олімпійські ігри у Бразилії, на які потрібно здобути ліцензію, а вже згодом підтвердити свій статус чемпіона на Олімпіаді.

«Це ще не вершина Олімпу, до Олімпійських ігор ще багато. Це ж лишень чемпіонат світу. Однак невеликий крок дає старт, для того, щоб здобути медаль на Олімпійських іграх», – вважає Юлія Ткач.

Та індивідуальні перемоги спортсменів – це лише частина успіху командної роботи – тренера та його підопічних. Головне завдання наставника – виховати справжнього професіонала та патріота своєї країни.

«Завдяки отим старанням, хлопчикам, дівчаткам, чоловікам, жінкам, українських прапор і український гімн лунає у різних куточках світу», – з гордістю розповідає тренер борців Андрій Піскун.

Організатори свята – срібний призер Олімпійських ігор Андрій Стаднік та президент спортивного клубу «Лідер Львів» Юрій Копитко – запевняють, що відтепер кожного року найкращих спортсменів не залишатимуть без уваги. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: