Найкращі миттєвості "Олімпійського літа" на Тернополі

15 вересня 22:25
Переглядів: 251
спорт

Відгомоніло, відшуміло «Олімпійське літо», яке було наповнене цікавими змаганнями, захоплюючими естафетами та спортивними розвагами, вікторинами та конкурсами малюнку на спортивну тематику.

І чого тільки не було. Найпопулярніші в дітей змагання з футболу, вуличного баскетболу та дворового футболу, найулюбленіші – «Веселі старти» – тут і флорбол (змагання з м’ячем та ключкою на трав’яному покритті), ведення баскетбольного та футбольного м’яча, стрибки на скакалці за 1 хвилину, естафети на спритність та координацію рухів, кидання мішечків в горизонтальну ціль, естафети «баскетбол» та «дартс», «фрізбі» тощо.

Впродовж «Олімпійського літа» Тернопільське відділення НОК України спільно з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів спортивно-масові заходи у 20 таборах області, відвідавши всі три табірні зміни.

Зокрема проведено змагання з вуличного баскетболу та дворового футболу на Театральному майдані Тернополя і в районах Тернопільщини, відбулись спортивні заходи і на День спорту.

Кожен район, в якому є центр «Спорт для всіх», теж відзначився проведенням різноманітних стартів. Зокрема на Бережанщині, відбулось чудове свято «Канікули в Бережанському замку», де були організовані «Веселі старти». На Теребовлянщині пройшла дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» серед учнів ЗОШ І-ІІ ст., а також різноманітні турніри з футболу, риболовлі, волейболу, армспорту, гирьового спорту.

Чорківщина приймала турніри з волейболу, шахів, дартсу, футболу, стрітболу, а Гусятинщина відзначилась футбольним турніром серед юнаків, волейболом тощо. В Залізцях, що на Зборівщині, вчили дітей плавати.

Під час проведення «Олімпійського літа» дітлахи отримали безліч призів від Тернопільського відділення Національного олімпійського комітету України, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та ТОВ Видавництва «Школярик», а також отримали задоволення від такого олімпійсько-спортивного літа.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: