Найкращі спортсмени Львівщини отримали премії загальною сумою у 300 тис. грн.

02 грудня 18:45
Переглядів: 227
Коростильов

29 листопада, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося урочисте відзначення цінними грошовими нагородами кращих спортсменів Львівщини з олімпійських видів спорту за підсумками третього кварталу 2017 року. Загальна сума премій становить 294 700 тис. грн.

Цінні грошові винагороди, від кількох тисяч до кількох десятків тисяч гривень, отримали: заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Ткач, майстер спорту України зі стрільби кульової Юрій Колесник, майстер спорту України з триатлону Софія Прийма, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віталій Вергелес, заслужений майстер спорту України з кульової стрільби Роман Бондарчук, майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Роман Гладиш, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Анастасія Горлова, майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Олег Канака, майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Ігор Кізима, заслужений майстер спорту України з кульової стрільби Павло Коростильов, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, майстер спорту України з легкої атлетики Ірина Марчак, майстер спорту України з дзюдо Олег Овчаренко, та майстер спорту України з кульової стрільби Володимир Пастернак.

«Дякую усім тим, хто долучився до наших перемог. Ми всі єдині і у нас одна мета – Олімпійська медаль. Давайте будемо разом, адже Львів – це спортивна столиця. Майбутніх перемог нам – кожному у своєму руслі», – сказала у своєму виступі спортсменка Юлія Ткач, котра отримала найбільшу винагороду розміром у тридцять тисяч гривень.

Загалом грошовими винагородами відзначили 100 спортсменів з олімпійських видів спорту, які у продовж третього кварталу 2017 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, котрий вручив сертифікати грошових винагород, у своєму виступі підкреслив, що це не чергова роздача коштів, а велика вдячність і відповідальність за спільну перемогу.

«Я собі можу лише уявити, скільки ви вкладаєте праці та здоров’я у перемогу! Та ви навіть не уявляєте, які відчуття у тих людей, які дивляться на вас, коли наш прапор здіймається найвище і звучить Гімн, це неможливо передати словами. Ваші перемоги об’єднають країну», – сказав Олег Синютка.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк розповів, що наступного року планується збільшення фінансування у спортивний сектор Львівщини.

«Ви є гордістю Львівщини і України. Обласна рада разом з обласною адміністрацією наступного року буде вкладати ще більше коштів у пропаганду здорового способу життя і масовий спорт. Бо чим більше ми вкладатимемо грошей у спорт, тим менше нам потрібно потім витрачати грошей на медицину та лікування. Спорт – це здоров’я», – зазначив Володимир Гірняк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: