Найкращих спортсменів та тренерів міста нагородили в Івано-Франківську

30 грудня 18:00
Переглядів: 176
Нагороди

Сьогодні, 30 грудня, в Івано-Франківську нагородили найкращих спортсменів та тренерів міста у 2016 році.

На початку церемонії керівник спортивного департаменту міськвиконкому Віталій Матешко зазначив, що цей рік став найуспішнішим: 186 спортсменів здобули 208 нагород, 23 з яких – на міжнародних змаганнях.

“Я бажаю всім тим, хто цьогоріч зійшов на олімпійські вершини, утримувати цю планку і здобувати ще більше нагород”, – зазначив у привітальному слові заступник міського голови Олександр Левицький.

До привітань також долучилися дошкільнята, які у своєму виступі побажали спортсменам та їхнім тренерам наснаги.

“Цьогоріч я була у Олімпійській збірній. Мені пощастило – у мене був хороший тренер. У планах на 2017 рік: підготовка до чемпіонату світу та двох чемпіонатів Європи”, – розповіла майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка України, учасниця ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-Де-Жанейро Галина Облещук.

“Спортивною сенсацією” цього року стала Юлія Шуляк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, двічі срібна призерка Чемпіонату Європи 2016 року з легкої атлетики, а також тричі чемпіонка світу з легкої атлетики.

Відзначили також підпорядковані спортивні установи та мецената спорту в місті, яким став директор компанії U-Team Тарас Гурик

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: