Найкращим спортсменом Львівщини у березні визнали Маркіяна Івашка

04 квітня 14:48
Переглядів: 151
івашко

Заслужений майстер спорту Маркіян Івашко, за підсумками традиційного голосування членів виконкому відділення Національного Олімпійського комітету у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, став найкращим спортсменом Львівщини у березні 2015 року.

Такого визнання уславлений львівський олімпієць Маркіян Івашко здобув завдяки яскравій перемозі у грецькому містечку Марафон на Ґран-Прі Європи зі стрільби з лука.

У змаганнях узяли участь 294 кращих спортсмени континенту (189 чоловіків і 105 жінок), які представляли команди з 37-ми країн Європи. Вдалий виступ лучників дозволяв ще й здобути або добрати омріяні ліцензії на І Європейські ігри 2015 року в Баку.

За результатами особистих змагань на престижному європейському спортивному форумі кращим серед українських лучників став львів’янин Маркіян Івашко (Львівська школа вищої спортивної майстерності "Динамо"/Україна). У фінальній сутичці з представником збірної команди Італії Давідом Пасквалюччі в остатній серії з максимальним влучанням 30 очок із "30" львівзумів довести перебіг фіналу до перестрілки. У перестрілці Маркіян Івашко максимальним влучанням "10" на "7" здобув упевнену перемогу та став переможцем Ґран-прі Європи 2015-го року.

Незабаром найкращого спортсмена Львівщини та його тренера Олександра Несена вітатимуть з черговим визнанням.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: