Найкращими у вільній боротьбі стали студенти ветеринарного університету

22 листопада 13:35
Переглядів: 221
Боротьба

«Золото» відкритого Кубку Львівщини з вільної боротьби серед студентських команд вищих навчальних закладів виборола команда Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Гжицького. У фіналі команда здолала студентську збірну Львівського державного університету фізичної культури з рахунком 7:1.

У фіналі спортсмени вищих навчальних закладів змагалися між собою «стінка на стінку» у восьми вагових категоріях.  4 команди-фіналісти визначили за підсумками відбіркових змагань, які проходили у вересні – жовтні 2016 року.

«Проблема нашого спорту полягає в тому, що влада скеровує значну частину коштів на спорт вищих досягнень, майже не фінансуючи студентський і учнівський спорт, який є масовим і є фундаментом здоров’я нації. Водночас, у Львові ми спостерігаємо інші тенденції, а міська влада знаходить можливість підтримувати такі заходи як цей, тому, в майбутньому, Львівщину в порівнянні із іншими регіонами України чекають високі результати, зокрема і у вільній боротьбі», – зазначив Анатолій Ігнатович, співорганізатор змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Під час четвертого студентського турніру, у фіналі між собою позмагалися команди  Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Гжицького, Національного університету «Львівська політехніка» і Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного. Відвідав турнір і чемпіон Європи, срібний призер Олімпійських ігор Андрій Стадник.

«Популяризація боротьби як виду спорту у вишах є дуже важливою. Тому що селекція з навчальних закладів сьогодні в Україні є найпотужнішою. Усе починається з навчальних закладів, а закінчується – спортом високих досягнень. Так, як це сталося зі мною», – зазначив Андрій Стадник.

Організували захід Львівське обласне спортивне товариство студентів «Гарт», Управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради, Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки громадської організації «Здорове місто».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: