Наймолодші львів’яни захищали честь "Лемберга" на обласному чемпіонаті з флорболу

29 лютого 15:55
Переглядів: 245
Флорбол

27 лютого у СК «Динамо» зібрались більше ста маленьких флорболістів з різних куточків львівської області. Десять команд наполегливо готувались для того, щоб продемонструвати перші професійні навики на флорбольній арені.

Спортивні флорбольні клуби Львова, Новояворівська та Нового Роздолу не лише здобувають перемоги на міжнародних турнірах та всеукраїнських чемпіонатах. Тренери зацікавлені у тому, щоб зрощувати молоде покоління. Адже саме вони вже за 6-9 років будуть боротись у вищій лізі та захищати честь України на світових змаганнях.

З метою надихнути малюків і дати можливість відчути азарт і дух боротьби, у львівська обласна федерація з флорболу вперше вирішила організувати подібні змагання. «Дехто з моїх вихованців готувався заздалегідь. Один хлопчик викреслював у календарику кількість днів, що залишались до чемпіонату…», - розповів тренер новояворівського клубу «Янтар», Богдан Тарнавський.

Володар Ілик, тренер львівського «Лембергу» на цей чемпіонат привіз аж чотири команди від клубу. «Сорок дві дитини, вперше така велика кількість. Задоволені всі – і тренери, і батьки і діти. Флорбол розвивається, і мені, як тренеру, дуже приємно спостерігати за цим!»

Ми поцікавились у винуватців дитячого турніру, який врешті обернувся святом флорболу з торжественним врученням грамот, які ж у них враження. Десятирічний Володя грає за команду «Фантом» у складі «Лембергу». Спочатку дуже соромиться, але врешті говорить що вже три місяці займається флорболом. «Мені найбільше подобається те, як я навчився ключкою забивати голи. За сьогодні навіть встиг один забити!»

Другий тур дитячого чемпіонату пройде вже за місяць у Новояворівську. Тому, готуймося вболівати за «Лемберг», адже найменші спортсмени цього так потребують!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: