Наймолодшим тернопільським дзюдоїстам присвоєно ІІ юнацький розряд

13 червня 14:21
Переглядів: 296
дзюдо

Контрольно-перевідні нормативи здавали вихованці початкової підготовки групи із дзюдо, яка діє в Тернопільській обласній дитячо-юнацькій спортивної школи. Відбувся захід на базі Центру східних єдиноборств. Юні дзюдоїсти мали змогу продемонструвати бойові вміння та навички, які вони встигли опанувати за перший рік занять.

Здачу нормативів провели у цікавій ігровій формі, і входили до неї розминка, вправи у парах та у групі. Проводив захід тренер із дзюдо Віталій Гнатишин. Майстерність юних спортсменів оцінювали судді: тренер Ольга Якимцьо, тренер і директор обласної дитячо-юнацької школи Василь Куземчак.

Після закінчення випробувань усім учасникам було присвоєно ІІ юнацький розряд (розряд 5Q), що наблизив їх до здобуття жовтого поясу. Юних дзюдоїстів нагородили медалями та грамотами, а найвправніших – особливими відзнаками. Отже, серед молодших учасників групи судді відзначили Вікторію Бабій, Влада Фільварочного та Віталія Чорняка. Серед старших учасників – Тараса Чорноуса, Юлію Паніну та Мирослава Чорноуса. А найвправнішими на змаганнях виявились Надія Созанська, Влад Бидловський та Юрій Свіщевський.

Відділення дзюдо обласної дитячо-юнацької спортивної школи відкрилось у 2012 році, і займаються там школярі як юного, так і старшого віку, а також студенти. Заняття проводяться у Центрі східних єдиноборств, що розміщується у приміщенні гуртожитку № 5 Тернопільського Національного економічного університету (вул. Львівська, 9), та у ЗОШ №14.

«Попри те, що відділення існує лише два роки, його вихованці роблять перші успіхи – це чотири призових місця у відкритих обласних змаганнях, а саме дві срібних та дві бронзових нагороди, – розповідає тренер Віталій Гнатишин. – Метою відділення є підготовка гідного Олімпійського резерву із дзюдо».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: