Найстаршому футболісту Львова – 90!

01 червня 14:36
Переглядів: 340
Василь Васильович Соломонко

Сьогодні 1 червня, Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту, Заслуженому тренеру України, професору і колишньому завідувачу кафедрою фізичного виховання Львівської національної Академії ветеринарної медицини, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, голові Львівської Федерації футболу, а також найстаршому футболістові Львова і співзасновнику команди «Карпати» (Львів) - Василеві Соломонку виповнилось 90 років з Дня народження.

Шановний пане професоре! Ми щиро і тепло вітаємо Вас з такою поважною датою. Тож прийміть, з цієї поважної дати, наші щирі вітання. Понад усе бажаємо Вам міцного здоров’я і залишайтеся таким же життєрадісним і енергійним. Нехай вдається робити все те, що собі плануєте, а львівська погода дарує Вам щасливі миті.

Був час, коли Ви власним трудом давали молоді уроки спорту і вказували як слід жити. Тепер же Ваші вихованці з вдячністю згадують ті заняття. Ми пам’ятаємо, що Ви через команду “Сільмаш” вивели на футбольну орбіту львівські “Карпати”, які справили українським уболівальникам чимало радості.

Ваш творчий доробок великий і багатий. Так само і авторитет досі залишається світлим промінцем у вузах, де Ви трудилися.

Ми вдячні Вам, пане Василю Васильовичу, за Ваш внесок у розвиток команди “Карпати” (Львів) та футболу на теренах Західної України.

Многая Вам літ!

З повагою, колектив «Галичини спортивної»!!!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: