Найсильніші кікбоксери Заходу змагались у Тернополі

26 лютого 09:33
Переглядів: 330
кікбоксинг

Наймасштабніші змагання у історії Тернопілля з кікбоксингу провели 21 лютого у тернопільському "Палаці Спорту".

На відкриту першість області з цього виду спорту завітали понад дві сотні спортсменів з п’яти областей Західної України. Честь Тернополя захищали вихованці спортклубів "Поєдинок" та СК "Тернопіль". Загалом тернополяни представили майже 60 бійців.

- Це дійсно найбільші змагання у історії, адже до цього часу стільки учасників в один день ми не приймали, - каже головний суддя і тренер СК "Поєдинок" Олександр Дульнєв. – Лише з Рівного до нас завітали близько сотні учасників. Саме команда "Будокан" Рівне і стала переможцем у командній першості, здобувши найбільше чемпіонських титулів серед 12-ти команд-учасниць.

За словами Олександра Дульнєва, спортсмени тернопільського "Поєдинку" на домашньому чемпіонаті проявили себе вдало. Наші земляки завоювали 16 золотих медалей.

- Загалом я позитивно оцінюю наші результати, - додає чоловік. – Багато нагород ми здобули у поєдинках серед дітей. Троє наших дівчат стали призерками чемпіонату. Якщо врахувати, що через зимові канікули спортсмени були ще не надто підготовані – то ці результати справді хороші. Тим паче у нас змагалися два майстри спорту міжнародного класу, а також чимало майстрів спорту та кандидатів у майстри.

Додамо, що змагання у Тернополі були одним із етапів відбору на чемпіонат України з кікбоксингу, який відбудеться з 12 до 15 березня у Хмельницькому. Тернополяни планують вивезти на чемпіонат близько 20-ти бійців.

- Ми вдячні за допомогу Федерації боксу та кікбоксингу Тернопілля, - каже Олександр Дульнєв. – У важкі для усієї країни часи суттєво допомагає з організацією віце-президент Федерації Євген Степанов.

До речі, наприкінці змагань усіх спортсменів волонтери нагодували справжньою солдатською кашею.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: