"Найсильніший студент Львова": кияни також хочуть бути серед кращих

17 лютого 21:25
Переглядів: 525
Стронгмен

Вже цього тижня стануть відомі перші претенденти на звання «Найсильнішого студента Львова», і це можуть бути не лише львів’яни!

Нагадуємо, що 19 лютого в Event-Hall «Кіно» (пр. Чорновола, 2) відбудуться богатирські ігри, де визначатимуть найсильнішого серед вихованців Львівської Політехніки, а вже за 3 місяці у фіналі зійдуться найсильніші студенти всіх ВУЗів Львова за звання найсильнішого студента нашого міста.

Після відкриття реєстраційної форми на участь у змаганнях активно почали реєструватись і представники студентства інших міст. Найбільшу активність демонструють Кияни, і за словами організаторів – відмовляти буде не гостинно.

«Якщо є бажання – тоді чому ні. Ніхто з зареєстрованих учасників – не проти того, щоб позмагатись з гостями міста, більш того – наші молодики прагнуть довести, що львівські студенти – є найсильнішими в країні. Щойно-створена «Студентська Ліга Стронгмену» одразу переростає у всеукраїнську і, можливо, ми будемо фінал вже позиціонувати, як найсильніший студент України.», - каже координатор проекту, Юрій Огоновський.

«Своєрідна дружня битва міст. Ще більша атракція для глядачів, ще більше захопливої боротьби – молоді хлопці демонструватимуть на публіку, що справді є кому постояти в необхідну мить за нашу батьківщину і тим самим, внесуть невеличку частку спокою в серця усіх, хто матиме нагоду спостерігати за змаганнями», - каже двократний чемпіон світу зі стронгмену, головний суддя турніру Володимир Рекша.

Підтримали таку ініціативу – компанія «ШипШина», бренд «Чернігівське Еко», магазин «Columbia» (пр. Шевченка, 20), компанія «Trec-Lviv», офіційний перевізник «УкроПрокат».

Медіа-партнери: радіо «24», радіо «Люкс», інформаційні портали «Zaxid.net», «032», «GalSports» та інш.

Контактна особа – Юрій Огоновський, тел. 093-000-6-888, YuraShah13@gmail.com

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: