Назар Кміть: у першій лізі якісніші футболісти, аніж у другій

16 вересня 17:00
Переглядів: 201
Назар Кміть

У матчі 9 туру першої ліги стрийська "Скала" на виїзді обіграла "Колос" з Ковалівки з рахунком 1:0. Схоже перемагати "Колос" на виїзді для стриян стає традицією (минулого року "Скала" обіграла на виїзді "Колос" з рахунком 3:0), зрештою, як і для Назара Кмітя забивати вирішальні голи після свого Дня народження. Враженнями від перемоги у Ковалівці з кореспондентом UA-Футбол поділився півзахисник стриян.

- Назар, забивати голи після Дня народження для тебе стає доброю традицією.

- (Сміється). Так виходить. Минулого року забив "Енергії", цього року – "Колосу". Була велика мотивація забити, оскільки було багато привітань та приємних слів. Перш за все, бажали, щоб виграла команда і ми набрали три очки.

- Завдяки чому перемогла "Скала", на твою думку?

- Перш за все, це організація командної гри. Кожен з гравців виконав установку на гру, тому був результат. Найголовніше те, що ми забили. Можливо, гравці "Колоса" після розгромної перемоги над "Десною" були розслаблені. Можливо, подумали, що сильніші за нас, а це зіграло нам на руку.

- Яка була установка від Василя Малика?

- Правильно захищатися у своїй зоні і не робити помилок при переміщенні на полі. Була вказівка вибігати у контратаки через паси, через комбінації, а не бити м’яч далеко вперед. Була також вказівка грати на Василя Цюцюру, Дмитра Скакуна та Володимира Шваба.

- У другому таймі "Скала" грала уже більше на втримання результату.

- Згоден. Була вказівка щільніше грати у захисті. Вважаю, гравці "Колоса" надто багато сил витратили на початку другого тайму, а на завершення матчу їм сил якраз забракло. Команди догравали поєдинок.

- "Скала" краще грає на виїзді, аніж вдома. Чому?

- Коли граємо на виїзді, команда господарів нам хоче забити першою, розкривається і нам легше забити у відповідь. Коли граємо вдома, то суперника закриваються і своєю грою дають зрозуміти, що нічия у цьому матчі їх задовольнить. Вдома проходить менше контратак, а грати "першим" номер "Скалі" не так просто. Щоб так грати у першій лізі нам ще бракує досвіду.

- Що потрібно зробити, щоб "Скала" навчилася грати "першим" номером?

- Працюємо над тим, щоб домінувати на полі. Щоб це вміти робити, нам потрібно отримати певний ігровий досвід. Думаю, після першого кола ситуація поступово виправлятиметься. Ми б дуже хотіли у грати у той футбол, який хоче бачити наш вболівальник.

- Цього року "Скала" грає у першій лізі. Чи була боязнь на початку чемпіонату грати уже проти сильніших команд, аніж у другій лізі?

- Хвилювання у хлопців було, але Василь Малик нас запевнив, що у першій лізі ми не будемо хлопчиками для биття. Він сказав, що ми себе достойно покажемо у першій лізі, однак для цього нам потрібен певний час.

- Рівень першої і другої ліги суттєво відрізняється?

- Вважаю, що відрізняється рівень гравців. У першій лізі якісніші гравці, аніж у другі. Окрім того, дещо інші швидкості у першій лізі, аніж у другій.

- "Скала" виграла два матчі поспіль у першій лізі. Команда розігралася чи це швидше збіг обставин?

- Думаю, ми відчули першу лігу, хлопці взнали на якому вони рівні. Тепер нам буде простіше шукати той футбол, який хоче бачити вболівальник у Стрию. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: