Назар Лемець – срібний призер чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу серед юнаків

30 березня 13:00
Переглядів: 198
пауерліфтинг

З  21 по 28 березня 2015р. у чеському місті Пльзень проходив перший Чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Участь у даному спортивному заході взяли найсильніші спортсмени Європи з класичного пауерліфтингу.

Серед учасників цих змагань є представник Львівщини – майстер спорту України, вихованець КДЮСШ ім. Кутенка  Лемець Назар. Продемонструвавши результат 560 кг у ваговій категорії до 83 кг, Назар виборов срібну нагороду даного чемпіонату серед юнаків у сумі триборства. У присіданнях зі штангою спортсмену підкорилася вага 190 кг, у жимі лежачи – 135 кг, а у тязі становій його результат становив 235 кг. Крім того, Лемець Назар виборов дві малі срібні нагороди у присіданнях зі штангою та жимі лежачи, а у тязі становій львів’янин завоював золоту малу медаль.

Вітаємо спортсмена та його тренера Колоса Сергія з успішним виступом!