Назар Павлів: "Я зусиллям волі змусив себе не втратити свідомість"

09 липня 12:56
Переглядів: 363
павлів

Зчіпку з двох БелАЗів загальною вагою 55 тонн силач зрушив з місця і протягнув на шість з половиною метрів

- Коли я закінчував тягнути дві вантажівки БелАЗ, від перенапруги у мене потемніло в очах, але зусиллям волі змусив себе не втратити свідомість - розповів "Погляду" 30-річний богатир з Івано-Франківська Назар Павлів.

- Справитися з цими махінами загальною вагою 55 тонн було тим більше важко, що тягнув їх в спеку під палючим сонцем. Я перевіряв: ніхто раніше в Україні вручну не рухав такі автомобілі.

Назар встановив рекорд минулої неділі на території відкритого кар'єру підприємства "Івано-Франківськцемент", що біля села Дубівці Галицького району. Подивитися на це видовище прийшла велика кількість глядачів.

- Спочатку я попросив у керівництва кар'єру дозволу протягнути одну вантажівку - ту, що трохи легше, 21.5 вагою тонни - продовжує силач.

- Для встановлення рекорду була обрана абсолютно рівна ділянка дороги. Впрягся в збрую, яку, до речі, зшив сам з буксирувального троса. На асфальті була закріплена металева драбина. Я вперся в неї руками і ногами, потягнув. Машина подалася. Відпочивши хвилин 15 впрягся в інший, більш важкий, БелАЗ, який разом з паливом важить тонни 23,5. Впорався і з цим. І тільки потім дві вантажівки скріпили тросом. Найскладніше - зірвати  вантаж з місця. Максимально напружився, пройшло кілька секунд - і відчув я, що БєлАЗи прийшли в рух. За 45 секунд вдалося протягнути їх на шість з половиною метри. Вдячний глядачам, які своїми підбадьорюючими вигуками дуже допомогли психологічно, а також адміністрації підприємства: цикл видобутку та обробки грунту для виробництва цементу безперервний, але заради мене роботи призупинили. Свій рекорд я присвятив незалежній єдиній Україні.

- Як почуваєтеся після наднагрузок?

- Поки майже цілий день лежу - потрібно прийти в себе. Найбільше навантаження припали на м'язи спини і ніг. Відпочину тижнів два і повернуся до занять. З досвіду попередніх рекордів знаю, що повністю відновлюся приблизно за місяць.

Нинішній рекорд став у Назара одинадцятим. Перший з них він встановив в 2010 році, протягнувши 15-тонний винищувач МіГ-29 на відстань 35 метрів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: