Назар ПАВЛІВ: "З тролейбусами набагато важче працювати"

23 травня 15:58
Переглядів: 478
павлів

Іванофранківець Назар Павлів встановив черговий, десятий унікальний рекорд. Силач протягнув три тролейбуси вагою 34 тони на 7 з половиною метрів. Спершу 28-річний франківець протяг один тролейбус, потім два одразу. Під час третьої спроби стронгмен попросив з'єднати одразу три транспортних засоби, та після короткої паузи встановив світовий рекорд - протяг їх на 8 метрів за 39 секунд.

Богатир визнає - це була одна з найвищих планок у його кар'єрі. До цього ніхто не хотів тягати тролейбуси через їх технічні особливості.

"З тролейбусами набагато важче працювати, того що в нього немає нейтральної передачі. Мені доводилося тонаж тролейбуса тягнути, а ще своєю силою прокручувати всю трансмісію. А їх там цілих три. Крім того, колеса тролейбусів на спеці вгрузли трохи в розплавлений асфальт. Доводилось, ще власноруч витягувати їх з колії. Колеса погрузли всього на кілька міліметрів, але при спробі це дуже важливо. Дуже заважала спека, рекорд встановлювали опідні, коли сонце було в зеніті. Коли тягнув голова гуділа, піт тік якби водою облили, але все таки я зміг це," - розповів Назар Павлів.

Рекорд міг і не відбутись, так, як перед початком дійства один з тролейбусів погнув спеціальну драбину, котрою стронгмен мав тягти транспортні засоби.

"По розпорядженню мера міста, на певний час перекрили одну з центральних магістралей міста. Коли ми монтували драбину, один з тролейбусів замість об'їхати її, випадково переїхав. Погнулось та зламалось кілька секцій, і це все за кілька хвилин до початку. Слава Богу поруч було СТО, де хлопці мали молоти болгарки та зварювальні апарати. Вони аз кілька хвилин відновили драбину. Дуже вдячний всім за допомогу, тролейбусному Депо, мерії міста, що заради рекорду перекрила вулиці, міліції, що охороняла порядок та людям, що прийшли підтримати мене," - додав спортсмен.

Рекорд зафіксували до книги рекордів України. Також силач відправить фото-та відео звіт до представництва книги рекордів Гіннеса, яка має зафіксувати світовий рекорд. Назар Павлів уже не вперше тягає транспортні засоби. До цього він уже тягнув лісовози, трамваї, БТРи і навіть повітряного винищувача. А позаторік штовхав ядро на Говерлі.
 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: