Назар Станкевич, тренер юнаків "Енергії-Інтер": "Делегуємо наших гравців на "Кубок конференцій"

04 квітня 09:04
Переглядів: 106
Назар Станкевич

4-5  квітня у Києві відбудеться «Кубок Конференцій», в якому зіграють найкращі гравці дитячо-юнацького чемпіонату України U-13 та U-15. Про цей турнір та бронзу “Енергії-Інтера” в Чемпіонаті України розповів тренер нашої юнацької команди Назар Станкевич.

- Нещодавно команда «Енергія-Інтер» здобула бронзові нагороди у чемпіонаті України серед юнаків U-15. Як оцінюєте виступ наших футзалістів на цьому турнірі?

- Це, безумовно, знакова подія для нашого клубу, зважаючи, що команда сформувалась порівняно недавно  — у червні 2016 року. Мені із моїм колегою Юрієм Шукаткою вдалось провести значну роботу, підсумком якої стали бронзові нагороди Чемпіонату України. Хочу відзначити, що над цим результатом в комплексі працювали усі — починаючи від гравців і завершуючи їхніми батьками. Результат виступу команди вважаю закономірним, хоча залишилось відчуття того, що ми могли замахнутись і на вищі нагороди. Що ж, тепер ми розуміємо над чим нам потрібно попрацювати, щоб у наступному сезоні сягнути вищих нагород.

- 4-5 квітня у Києві відбудеться «Кубок Конференцій». Розкажіть, будь ласка, про цей турнір?

- «Кубок Конференцій» — це футзальний турнір для збірних команд із чотирьох конференцій: Заходу, Сходу, Центру та Півдня. Ідею створення такого турніру висунули функціонери із Західної Конференції, і її підтримав президент АФУ Сергій Владико. “Кубок Конференцій” має на меті визначити кращих гравців серед дитячо-юнацьких команд із подальшим формування юніорських та юнацьких збірних команд України, збільшити мотивацію юних футболістів для продовження своєї діяльності саме у футзалі. Формат турніру – чотири Конференції за жеребом розділені на півфінальні пари, після чого переможці пар зіграють у фінальному матчі, а переможені — у матчі за 3 місце.

- А скільки гравців буде у збірній зі Львова і з яких команд? Хто представлятиме «Енергію-Інтер»?

- Представники Львівщини потрапили лише в збірну U-15. Два гравці саме з нашого клубу — це Олег Максимець та Ігор Тимців. Також у цю збірну відібрали і гравця червоноградської «ДЮСШ-1-Кристинопіль» Максима Ванько. Тренерський склад U-15 та U-13 цього сезону сформований із тренерів переможців Чемпіонату України у цих вікових категоріях – Віталій Ропаченюк («Спортлідер+» Хмельницький) та Андрій Мозеров (ДЮСШ-4 Рівне) відповідно.

- Де можна буде ознайомитись із ходом і результатами «Кубка Конференцій»?

- Асоціація футзалу України зацікавлена у розвитку цього турніру, тому його висвітлення буде на належному рівні. Це звіт про матчі на сайті та соціальних мережах АФУ. Окрім цього, буде також онлайн-трансляція матчів на каналі YouTube. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: