Назар Виздрик: "На наших тренуваннях іскри летять"

20 жовтня 17:37
Переглядів: 99
Виздрик

Матч проти «Зірки» став третьою поразкою команди Олександра Чижевського у сезоні. Важко було спрогнозувати, що після домашнього розгромного рахунку 6:0, молоді карпатівці не зможуть набрати очки у виїзному поєдинку. Переломним епізодом матчу стало вилучення Назара Виздрика на початку другого тайму, який отримав повторне попередження від арбітра зустрічі. Назар поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати» та детально розповів про епізод з вилученням і поділився емоціями після гри із «жовто-червоними».

– Не хочу шукати ніяких виправдань. Особисто говорю за себе: провалив гру та підвів команду, отримав червону картку. Відчуваю велику провину за це. 

– Розкажи детальніше, що сталось під час епізоду з другим попередженням для тебе.
– Момент перед тим, ми мали класну можливість забивати, але, на жаль, м’яч у ворота не залетів. Пішла передача з середини поля, я знав, в яку зону буде направлений пас. Так і сталось, я завчасно побіг та був на метр попереду, вступив в боротьбу. Суперник потягнув мене за футболку, всі сигналізували арбітру про фол. Думав, що зараз прозвучить свисток, але рефері не зупинив гру. Вийшло так, що я теж у боротьбі смикнув футболіста «Зірки» за футболку, він впав на газон і суддя свиснув. Насправді, все сталось настільки швидко, що навіть не встиг повністю зрозуміти ситуацію.

– Що говорив Олександр Арсенійович під час та після гри, адже це була всього лиш третя поразка в сезоні? 
– У перерві налаштовував команду, адже у нас був брак у контролі м’яча. Нам важко давалась гра; суперник не давав грати ні собі, ні нам. Стан поля навіть коментувати не варто, м’яч просто не котився по ньому. Просив, щоби ми заспокоїлись та впевнено продовжили матч. Та сталось так, як сталось...

– Знову ж таки, доводиться говорити про брак команди в реалізації...
– Мабуть питання більше до наших нападників. На тренуваннях кожен тяжко працює, не жаліючи власних сил. Відпрацьовуємо різноманітні ситуації, удари. Хлопці справді багато забивають на тренуваннях, якийсь жахливий нефарт супроводжує нашу команду. Радує те, що створюємо багато моментів, навіть опинившись у меншості, мали кілька класних можливостей вирішувати гру. Важко сказати у чому причина браку реалізації попереду. Мабуть, потрібно працювати ще більше, наполегливіше.

– Чи не було з вашого боку недооцінки суперника, зважаючи на те, що у першому колі розгромили «Зірку» 6:0?
– Про недооцінку суперника не може бути й мови. Відразу після гри з «Шахтарем» тренери нас налаштовували на майбутній важкий матч. Говорили, що з такими суперниками не легше грати, аніж проти лідерів. Ми всі знали, що нас чекає. Знову ж таки, не хочу виправдовуватись далекою дорогою, полем, адже головна причина поразки – наша гра. 

– З яким моральним настроєм команда вирушає до Полтави?
– На жаль, я мушу цей поєдинок пропустити. Хлопці їдуть тільки за перемогою, адже команда втратила вже досить багато очок. Цього року, як ніколи, всі хочуть зайняти першу сходинку в чемпіонаті. Тим більше, у нас доволі досвідчена команда. У кожній грі потрібна тільки перемога, неважливо чи це «Зірка», «Шахтар», чи «Ворскла». Навіть на тренуваннях бажання хлопців просто «зашкалює», бувають ситуації, що аж «іскри летять». Кожен намагається якомога швидше забути матч із «Зіркою» та рухатись далі. Нічого страшного не сталось, це футбол. Розуміємо, що нам необхідно здобувати очки у кожному з матчів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: