Назар Виздрик: "Ситуація, що склалась у клубі зробить нас тільки сильнішими"

17 вересня 18:00
Переглядів: 200
Виздрик

На фоні впевненого старту команди Олександра Чижевського, розгромна поразка від луганської «Зорі», правду кажучи, виявилась доволі несподіваною. Назар Виздрик розповів у коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» над чим потрібно працювати «зелено-білим» аби більше не засмучувати своїх вболівальників подібним рахунком.

«Які можуть бути емоції, коли програємо 4:0?! Створюємо багато моментів, а забити не можемо. Пропускати такі голи після «смішних» помилок не припустимо для команди, яка претендує на найвищі місця чемпіонату. Потрібно працювати над реалізацією, інакше матчі не виграються.

Не можу сказати, чому такий брак у діях попереду. Можливо, десь втрачається концентрація. Цілий тиждень готувались при погоді близько 14 градусів, а в Запоріжжі термометр показує більше тридцяти. Це теж дає свій відбиток на гру. Ні в якому разі не шукаю виправдань, адже ми бачимо наші помилки, тому будемо над ними працювати.

Постійна робота та наполегливі тренування врешті-решт дадуть результат. У клубі зараз складна ситуація, але вона зробить нас тільки сильнішими.

На жаль, змушений був вимушено покинути поле, отримав у грі невелике ушкодження. Впевнений, що до наступної гри підійду в максимальній готовності», – розповів Виздрик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: