Назарій Данів: "Перед нами стоїть задача потрапити до плей-офф"

30 січня 09:31
Переглядів: 131
Назарій Данів

Інтерв'ю капітана «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) Назарія Даніва для газети «Галицьке слово»

- Старт команди був не дуже вдалим. Але поступово ми набрали хід. Цього року в Першій лізі всі команди рівні, кожна може потрапити до фіналу. Перед нами стоїть задача потрапити до плей-офф, і ми будемо боротись за це в кожній грі. На старті нам не вистачало концентрації для досягнення позитивного результату. Але я впевнений що ми досягнемо потрібного результату. Важливо, що після Нового року команда підсилилась кількома новими гравцями.

- Наскільки реально клубу зазіхнути на виступ в Екстра-лізі?

- Екстра-ліга – це зовсім інший рівень, фізична і моральна підготовка та матеріальна база. Наразі нам потрібно показувати результати в Першій лізі, де виступаємо тільки другий рік. Бажання грати на найвищому рівні, звичайно є, але це справа не одного сезону. Наші «старші колеги» з «Епіцентру К3», маючи надпотужний зірковий склад, який не загубився б у Екстра-лізі, ще досі грають в Першій лізі.       

- Наскільки важливою в цьому контексті є підтримка прикарпатських вболівальників?

- З кожним роком наша вболівальницька аудиторія тільки зростала. Перемоги в Чемпіонаті і Кубу області принесли нам обласну славу, а виступи на всеукраїнських змаганнях додали нам шанувальників по всій країні. І перший свій сезон під егідою АФУ ми почали із солідною групою підтримки. Цього року наклались певні обставини через, які ми деколи грали майже за порожніх трибун, та все ж впевнений, що у другому колі наша фан-зона відновить своє функціонування на всі 100%. І всі суперники відчують на собі «гостинність» Івано-Франківська.

- Чи ставите собі за завдання стати кращим бомбардиром  Першої ліги України?

- Для мене головне це перемога команди. Але, якщо звитяги стають можливими завдяки моїм голам, то  я не проти. Минулого року мені не вистачило зовсім трішки до бомбардирського «престолу». Відтак цього року я справді ставлю перед собою задачу стати кращим бомбардиром (Цього сезону на рахунку Даніва 11 голів у семи матчах – прим ГС.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: