Не дайте погаснути «Енергетику»! Відкритий лист вболівальників ФК «Енергетик»

19 лютого 17:26
Переглядів: 367
Default Image

Відкритий лист
вболівальників футбольного клубу «Енергетик»

Керівництву
Бурштинської ТЕС,
ВАТ «Західенерго»,
НАК «Енергетична компанія України»,
ДТЕК («Донбаська топливно-енергетична компанія»)


Не дайте погаснути «Енергетику»!


Звертаються до Вас всі прихильники та вболівальники як бурштинського, так і всього українського футболу. Понад 15 років нас радувала своїми виступами футбольна команда «Енергетик» з м.Бурштина, яка представляє теплову енергетику України у національній Першості з футболу. Всі ці роки керівництво клубу, енергетичні меценати знаходили можливість утримувати команду на належному рівні. Однак треба сказати, що бюджет футбольного клубу був одним із найнищих серед команд в Першій лізі.

Для нас бурштинців завжди було свято, коли на нашому стадіоні відбувалися матчі за участі «Енергетика» та футбольних команд з різних регіонів України. Чого тільки був вартий матч на Кубок України, в якому київському «Динамо» вдалося перемогти «Енергетик» тільки на 95-тій хвилині матчу. Цікаво у впертій боротьбі проходили матчі з харківським «Металістом». Приємно радували перемоги над командами обласних центрів, над командою «Шахтар – 2» Донецьк і багато, багато інших.

Більшість працездатного населення нашого міста працює на Бурштинській ТЕС, яка виробляє електроенергію для України та Європи. Екологічна ситуація, яка склалася у нашому регіоні, одна з найгірших в країні. Від малого до старого люди дихають димом, золою, шкідливими викидами, які потрапляють в повітря. Захворювання, рання смертність, забруднення навколишнього середовища – це все, що залишається нам від Бурштинської ТЕС. А зараз із-за економії грошей на підприємстві йде тотальне скорочення людей, які поповнять ряди безробітніх.
Як нам стало відомо, що швидше за все припинить своє існування і футбольна команда «Енергетик». Причина в тому, що її відмовляються утримувати та фінансувати власники ВАТ «Західенерго». Ні для кого не є секретом, що з дня на день відбудеться приватизація даної компанії. В інтернеті можна ознайомитися про це, зайшовши на сайт ДТЕК, де генеральний директор Масим Тімченко відкрито заявляє про наміри приватизації «Західенерго».
В кінці минулого року президент клубу «Енергетик» Мирослав Лотоцький запевняв, що вже підготовлені до співпраці всі необхідні документи з ДТЕК, що на кінець «Енергетик» отримає надійного спонсора. Пройшло три місяці – немає ні підписаного договору, ні фінансування. Ще пригадуємо виступ п. Лотоцького на зустрічі з вболівальниками, де він був впевнений, що з приходом нової влади футбол буде активно розвиватися… Як так могло статися, що такі прихильники футболу, як президент України Віктор Янукович, президент «Шахтаря» Рінат Ахмєтов, до речі ДТЕК входить в його групу СКМ (систем кепитал менеджмент) – безмежно люблять футбол, а з футбольної карти може зникнути самобутня команда «Енергетик». Близький друг п. Лотоцьокого (міністр спорту), голова державної служби молоді і спорту Равіль Сафіуллін, який неодноразово бував у нашому місті, також своїми обіцянками запевняв нас і футболістів «Енергетика» у підтримці. А можливо ця «дружба» була черговим передвиборчим піаром?!

Ми, вболівальники, не можемо допустити, щоб у нас не було можливості після важких трудоднів прийти на стадіон та повболівати за улюблену команду. Незадоволені теперішнім керівництвом працівники станції, жителі міста, вболівальники не будуть пасивними спостерігачами, де все напрацьоване роками знищують, не будуть стояти осторонь всіх інших проблем, які зверхньо ігноруються.
Звертаємося до всіх, від кого залежить бути чи не бути бурштинському футболу, зробити все можливе, щоб і надалі у нас був футбол.

В «Енергетику займаються футболом сотні наших дітей, які після закриття клубу залишуться без улюбленого заняття. Куди їм іти – в бари, ресторани, у підвали? А як щодо виконання державних Програм, в яких говориться про подолання наркоманії, алкоголізму, покращення здоров'я дітей…

І що буде завтра? Хто буде працювати на тій же електростанції? Хто буде заробляти для Вас та країни мілліарди грошей?! Подумайте шановні керманичі народу.

З повагою та надією вболівальники футбольного клубу «Енергетик»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: