Не фарт триває. "Карпати" (Львів) – "Динамо" (Київ) – 1:2

12 березня 09:20
Переглядів: 2600
Карпати

«Карпати» (Львів) – «Динамо» (Київ) – 1:2 (1:0).

11.03.2016, 20:00. «Арена Львів», Львів. 14 656 глядачів. Арбітр – Костянтин Труханов (Харків).

«Карпати»: Мисак, Гітченко, Пластун (к), Мірошніченко, Костевич, Чачуа (Кравець, 78), Худоб’як, Ксьонз (Кожанов, 82), Кадим’ян, Карноза (Ґабріель, 70), Бланко-Лещук. Старший тренер: Володимир Безуб’як.

«Динамо»: Шовковський (к), Хачеріді, Велозу, Антунеш, Драґовіч, Віда, Гармаш (Оріховський, 82), Ярмоленко, Ґусєв (Яковенко, 86), Буяльський, Теодорчик (Бєсєдін, 78). Головний тренер – Сергій Ребров.

Голи: Чачуа (28) – Теодорчик (55), Ярмоленко (64).

Попередження: Чачуа (40), Кадим’ян (90+2) – Ярмоленко (16), Віда (45+3).

Нарешті спортивний Львів отримав змогу виставити на суд людський футбольний матч чемпіонату України. «Карпати» на шикарній «Арена Львів» приймали діючого чемпіона київське «Динамо». Як на нинішні умови, то на трибунах стадіону зібралась доволі пристойна кількість глядачів.

Перед початком гри у складі «Карпат» відбулась шляхетна подія. Титул «Зірка «Карпати» за 2015-й рік (опитування вболівальників) вручили Володимиру Костевичу.

Натомість у стані киян, які встигли навіть сфотографуватись, Хачеріді перебував у пошуках власної майки, яка, мабуть, загубилась в просторій роздягальні. Врешті-решт встигли і гравець приступив до гри.

А гра нинішня виявилась, ой, як цікавою. Зі старту карпатці довели, що готові на рівних боротися за свою перемогу. Натомість динамівці дали зрозуміти, що присікатимуть усі атакувальні атаки суперника. І яскравим прикладом цьому послужило порушення правил Антунешем на Карнозі. Йшла 2-га хвилина гри. Через 7-м хвилин після зіткнення на траві опинився Чачуа. Однак, як виявилось, кияни не надто обізнані з правилами доброго тону, продовжували атакувати. І тільки жадоба забити гол не дозволила Ярмоленку …поцілити у ворота.

10-та хвилина матчу перетворилась у концерт піротехнічних вогнів. У другому таймі таким же «виступом» відзначились гості з Києва. Палало пів стадіону, а диктор закликав фататиків до правопорядку.

А тепер повернуся до входу на стадіон. У брамі мене зупинив стюард-охоронець зі словами, що акредитація дійсна при наявності журналістського посвідчення. Гаразд, - кажу, а паспорт громадянина теж показати? Ото бурократизм. Усюди доводь, що ти не звір.

Тепер питання до тих, хто дбає про правопорядок на стадіоні. Якщо працівника ЗМІ пильно провіряють, то яким чином на трибуни потрапляють десятки, а може й сотні фаєрів? Запитав я про це у поліціянта, але молодий службовець лиш руками розвів.

У ложі преси гармидер ще той. Повсюди вболівальники з різними напоями і насінням, а чиясь робота їм до одного місця. Чи за таку культуру побуту ми боремось?

14-та хвилина принесла гострий удар Ґусєва, але м’яч розминувся з воротами. У динамівців явно нічого не клеїлось і гравці з Києва опинились не у своїй тарілці.

Значно мобільнішими були гравці «Карпат», яких чудово «накрутив» новий тренер Безуб’як, а мотиватором Володимир Йосипович являється чудовим. Але «біло-зелені» з різних причин не доводили справу до ударів у ворота Шовковського. Ветеран українського футболу застоявся на холоді і пропустив гол.

Результативну атаку на лівому краї започаткував зірковий Костевич. Володимир перевів м’яча на Кадим’яна і Ґеґам в один дотик проштовхнув м’яча Амбросію Чачуа, який впорався з тиском центральних захисників «Динамо» (обіграв Драґовіча) миттєво відправив м’яча повз Шовковського. «Карпати» попереду – 1:0!

Кияни опинились у шоковому стані, але карпатці у першому таймі не надали гостям найменшого шансу для зміни результату на свою користь. А ще бездоганно стояв у воротах Роман Мисак, який впорався з ударами Ярмоленка і Буяльського. А ще Мисака виручила стійка, яка на себе прийняла м’яча після удару Гармаша.

Кияни, випустивши …пар, на 45-й хв. порушили правила проти Кадим’яна. Поки лікарі надавали допомогу Ґеґаму, здали нерви у Гармаша, який брався особисто вивести футболіста за бокову лінію. Суддя мав право показати Денису жовту картку. Обійшлося розмовою. А два поспіль поданих карпатцями кутових довели, що в «Динамо» не все гаразд ще й у захисті.

Перепочивши, динамівці додали газу. Небезпечного удару завдав Гармаш, але Мисак майстерно перевів смугастого на кутовий. Наступна атака принесла киянам гол. Точний удар на рахунку Теодорчика.

Минуло ще 10-ть хвилин і з правого краю і Ярмоленко з-за меж карного майданчика точним ударом положив м’яча у ворота «Карпат».

Кияни, отиримавши перевагу, перевели гру у спокійне русло. Натомість у карпатців вигорів запал і вони останні 10-ть хв. гри більше очікували на фінальний свисток. Як скзав Володимир Безуб’як, - гравці, що вийшли на заміну з різних причин команду не зміцнили.

Що ж попри поразку карпатці не зганьбилися, перед командою яка мчить до свого 15 чемпіонського титулу. Однак не фарт «Арени Львів» для ФК «Карпати» триває…

І на кінець про таке. На стадіоні були присутні українські вояки, чого не трапляється на домашніх матчах донецького «Шахтаря» у Львові. Цікаво, чию землю український солдат на Донбасі та від кого?