"Не мали права на помилку" - Сергій РЕБРОВ

30 жовтня 10:15
Переглядів: 100
Сергій РЕБРОВ

Сергій РЕБРОВголовний тренер ФК «Динамо»

– На установці я сказав хлопцям, що в цьому році у нас залишилося шість ігор чемпіонату, тож ми не маємо права на помилку. Ми всі повинні бути сконцентровані на кожному моменті. Сьогодні, як і в грі з «Зорею» вони довели, що можуть бути командою. Так, ми помиляємося, але команда була єдиним цілим. Назад дороги немає. 

– Що з Хачеріді та Ярмоленком?
– Ярмоленко вибув якраз тоді, коли у нас почався напружений період. Йому зроблять повторне МРТ і якщо все буде нормально, то почне тренуватися. У Хачеріді постійні хронічні проблеми з коліном. Зараз йому потрібно більше уваги приділяти відновленню. Після першого тайму він сказав, що може грати, але ми не могли ризикувати, бо у нас не так багато центральних захисників. Він не просив заміну, але попереду у нас важливі ігри, тому ми його поберегли. Можливо, якби рахунок був інший, ми б не зробили цю заміну. 

– Прокоментуйте гру Бєсєдіна.
– Ми усі привітали Бєсєдіна та Оріховського. Перші голи за «Динамо» завжди запам'ятовуються. Але запам'ятовується не тільки гол, а й те, як він сьогодні працював на команду. Це заслуговує на увагу і похвалу. Це аванс йому на майбутнє, але сьогодні він все робив для команди. 

– З чим пов'язана відсутність в заявці Шовковського?
– У нас чотири воротарі. Ми з тренерським штабом вибираємо, хто буде в основі, а хто на заміні. Так само, як і за всіма іншими позиціями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: