"Не продемонстрували того футболу, у який прагнемо грати" - Сергій Зайцев

22 серпня 09:45
Переглядів: 127
Зайцев

Тренер «Карпат» Сергій Зайцев на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями від матчу на «Славутич-Арені». 

– «Зоря» сьогодні заслужено виграла. Ми не продемонстрували того футболу, у який прагнемо грати. Суперник був кращим за нас у всіх компонентах: в русі, єдиноборствах, реалізації моментів.

– Ви дуже впевнено стартували, але зараз у команди не все вдається...
– Тут палка в двох кінцях. Наш тренерський штаб прийняв команду за п’ятнадцять днів до старту чемпіонату. Тільки ми знаємо, в якій формі вона була. Доводилося форсувати підготовку, розуміли, що може виникнути певна яма, зіткнемося з проблемами... В команді дуже багато молодих гравців. Так, вони вже у нас два-три роки, але гляньте, скільки матчів у Лізі-Парі Матч вони зіграли, можете статистику відкрити. Тому це все взаємопов’язано. 

– Підсилення ще буде?
– Залишилося ще кілька днів, по ходу сезону не хочемо брати абикого. Якщо буде достойна кандидатура, то, звичайно, запросимо. Але не хочемо брати лише для того, щоб взяти. У нас є свій потенціал – багато молодих гравців, яким потрібно давати шанс. Думаю, ми достойно вийдемо з цієї ситуації. 

– Як вам працювалося в рідних стінах, ви всю гру на ногах провели?
– Рідний стадіон, чому б не провести гру на ногах (посміхається). Приємно приїжджати додому, але у нас були свої цілі і завдання, які ми, на жаль, не виконали.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: