Не стало Анатолія Кукси

04 вересня 22:13
Переглядів: 1247
Кукса

4 вересня 2014 року на 61-му році життя передчасно перестало битися серце головного тренера збірної команди України з кульової стрільби, львів’янина Анатолія Павловича Кукси.

Кукса А.П. – Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР,  Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури, нагороджений орденами «За Заслуги» ІІ та ІІІ ступенів.

За остатні роки завдяки плідній праці Кукси А.П. збірна команда України неодноразово виборювала найвищі призові місця на чемпіонатах світу та Європи, а також на Олімпійських іграх в Пекіні та Лондоні.

Анатолій Кукса – Велика людина, Видатний тренер, який все своє життя присвятив розвитку кульової стрільби та впровадженню олімпійських ідеалів та цінностей.

Ім’я Анатолія Павловича Кукси назавжди увійшло в історію кульової стрільби не тільки Львівщини, але й на національному і на світовому рівні.

Колектив Галичини спортивної спільно з усією спортивною громадськістю Львівщини з глибокою скорботою висловлює щирі співчуття рідним та близьким, друзям та колегам по роботі з приводу непоправної втрати щирої, відвертої, добросердечної людини, високопрофесійного фахівця, надійного чоловіка, батька та дідуся.

Світла та вічна пам’ять !

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: