Не стало Володимира Дублянка…

19 липня 20:03
Переглядів: 393
свічка

19 липня на 46 році життя передчасно перестало битися серце головного спеціаліста сектору молоді та спорту Старосамбірської райдержадміністрації Володимира Адамовича Дубляка. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток спорту Старосамбірщини важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота на фізкультурно-спортивній ниві.

Його передчасна смерть – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег, усього спортивного товариства Старосамбірського району та Львівщини загалом.

Ще навчаючись у школі, Володимир дуже любив спорт. Не було такого виду спорту, в якому б він не був першим. І хоча спершу навчався у Самбірському медичному училищі, не полишав думки стати професійним спортсменом та фахівцем в галузі фізичної культури та спорту. Тому вступив до Львівського державного інституту фізичної культури, де себе повністю реалізував. Серед його спортивних досягнень є і чемпіонство за часів кол. Радянського Союзу у складі футбольної збірної команди студентів України. Попри те, завжди дбав про розвиток спорту на рідних теренах. Тож після закінчення інституту з 1994 до 2013 року працював начальником відділу молоді та спорту Старосамбірської райдержадміністрації. Але через погіршення стану здоров’я в останні три роки обіймав посаду заступника завідувача сектору молоді та спорту Старосамбірської райдержадміністрації. Понад 20 років організовував різноманітні спортивні змагання в районі. Упродовж останніх років особливу увагу приділяв розвитку спортивного життя інвалідів. Будучи членом Старосамбірської асоціації інвалідів, був активним учасником усіх змагань в районі та області.

Своєю працелюбністю, почуттям обов'язку, відданістю професії здобув залужений авторитет і повагу серед людей.

У цей скорботний час слова найщирішого співчуття разом з спортивною громадою Львівщини висловлюють сектор молоді та спорту Старосамбірської райдержадміністрації, Старосамбірська ДЮСШ, Старосамбірська районна організація ВФСТ «Колос», бо ж втратили вірного друга, надійного товариша, професійного спортсмена, кваліфікованого фахівця Володимира Дублянка.

Сумуємо і пам'ятаємо …

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: