Не стало Заслуженого тренера України Редьки Володимира Юрійовича

23 грудня 16:00
Переглядів: 83
Редька Володимир

22 грудня 2016 року на 81-му році життя передчасно перестало битися серце старшого тренера-викладача відділення триатлону Львівської школи вищої спортивної майстерності, Заслуженого тренера України, львів’янина Володимира Юрійовича Редьки.

Редька В.Ю. – майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України, нагороджений медалями «За плідну працю» та «Ветеран праці».

Володимир Редька –людина з великої літери, видатний тренер, який все своє життя присвятив себе розвитку сучасного п’ятиборства та триатлону, впровадженню олімпійських ідеалів та цінностей.

За його ініціативи було започатковано відділення триатлону у Львівській школі вищої спортивної майстерності, створена дитячо-юнацька спортивна школа «Мебльовик», засновано Львівську обласну федерацію триатлону та спортивний клуб «Залізна людина», він - співавтор численних методичних посібників.

За роки плідної тренерської праці ним підготовлена ціла плеяда видатних спортсменів, серед яких багаторазові переможці та призери чемпіонатів світу та Європи, призери Олімпійських ігор.

Ім’я Володимира Юрійовича Редьки назавжди увійде в історію сучасного п’ятиборства та триатлону не тільки Львівщини, але й на національному і на світовому рівні.

Колектив управління фізичної культури та спорту спільно з усією спортивною громадськістю Львівщини з глибокою скорботою висловлює щирі співчуття рідним та близьким, друзям та колегам по роботі з приводу непоправної втрати щирої, відвертої, добросердечної людини, високопрофесійного фахівця та люблячого чоловіка.

Світла та вічна пам’ять !

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: