Нефартовий день для "Руху"

06 серпня 09:34
Переглядів: 206
рух

Тотальна перевага на протязі матчу і безліч гольових нагод не допомогли винниківській команді потішити своїх прихильників голами, а відтак і перемогою. Рухівці поступилися «Балканам» 0:1.

«Рух» (Винники) – Балкани (Зоря) – 0:1 (0:1)

Голи: Кабанюк 36.

«Рух» : Воробей, Заставний, Дуць, Гурський (І.Білий, 57), В. Білий, Копина (Чепелюк, 46), Кінаш (Козловський, 65), Г.Баранець, Лозовий, Б. Баранець (Зубар,46), Бохашвілі.

«Балкани»: О.Паламарчук, Юречко, Любчак, Стасюк, Опря, Гаврилюк, К.Пархоменко (Гончаренко, 90), С.Паламарчук (Шаповаленко, 57), Платунов (М.Златов,77), Райчев (Цимбалар, 65), Кабанюк (В.Златов 46).

Попередження: Заставний, 23 хв; Гурський, 29; Кінаш, 45; В.Білий 90 хв – Любчак, 61; Цимбалар, 75; Гаврилюк, 90; Шаповаленко, 90.

4 тур. 05.08.2017. Винники, стадіон ім. Богдана Маркевича. Арбітр: Віктор Арановський (Київ); 1 800 глядачів.

Стартовий склад винниківської команди мабуть був несподіваним для суперників. Адже з запасі залишилися Олександр Дяченко та Іван Білий, через травми навіть до заявки на гру не потрапили Микола Буй та Володимир Бідловський. Відтак отримати проявити свою профпридатність отримали інші футболісти.

Очікуваний штурм воріт зі стартовим свистком арбітра не відбувся. Хоча господарі поля відразу заволоділи ініціативою та поступово шукали шляхи до воріт Олексія Паламарчука. Першим пристрілювався до воріт суперників Євген Бохашвілі – м’яч пролетів поруч зі стійкою. На 11 хвилині промчалися правим флангом брати Баранці, їхня двоходівка звершилася прострільною передачею Бориса, але нажаль її не вдалося нікому замкнути. Першим на добиванні опинився Юрій Копина, але його удар заблокували оборонці «Балкан». Далі гра заспокоїлася, можливо далася взнаки сильна спека, тому арбітр зустрічі Віктор Арановський зупиняв поєдинок, аби команди змогли випити такої бажаної холодної водички. Освіжившись жовто-чорні створили два моменти, спершу після навісу зі штрафного небезпечно головою пробивав Василь Білий. Та все ж найкращий шанс вивести «Рух» уперед втратили Євген Бохашвілі та Григорій Баранець. На 36-й хвилині своєчасною пасом Лозового, намагався скористатися Бохашвілі, одна його удар сходу парирував кіпер гостей Паламарчук, утім першим на добиванні опинився капітан винниківан який добивав круглого ударом головою, утім і цього разу воротар «Балкан» був на висоті.

Далі відбулася перша масова атак гостей з Одещини, яка несподівано для усіх завершилася взяттям воріт «Руху». Після передачі з правого флангу у центральну зону, Володимир Гаврилюк випередив Бориса Баранця і несподівано віддав пас на Владислава Кабанюка, який довго не роздумуючи пробив у нижній від Олександра Воробея кут – 0:1. За мінімальної переваги «Балкан» команди пішли на відпочинок.

З перших хвилин другої сорокап’ятихвилинки у жовто-чорній футболці з’явилися Святослав Зубар і та новоспечений новачок «Руху» Олександр Чепелюк, вони змінили Бориса Баранця та Юрія Копину. Рахунок на табло, та бажання реабілітуватися перед власними вболівальниками змусили команду Руслана Мостового йти великими силами вперед. На відміну від першого тайму, хлопці у жовто-чорних футболках з тиском на ворота «Балкан» не зволікали. В атаці діяли агресивно  і створили безліч чудових моментів. Не встигли команди розіграти шкіряного у центрі поля, як Зубар з правого флангу виконав прострільну передачу, Євгену Бохашвілі не вистачило зовсім трішки щоб її замкнути. За хвилину після подачі з кутового у дальній кут цілив Ігор Дуць – м’яч вперто обминув ворота.

Підопічні Андрія Пархоменка пробували знайти своє щастя з допомогою контратак, але у вирішальну мить гравців підводила майстерність. Фарту і вміння забивати у цей вечір бракувало ще більше «рухівцям». На 50-й хвилині класну передачу з лівого флангу виконав Ярослав Кінаш, в дотик пробивав Святослав Зубар – воротар «Балкан» зреагував, добивання від Євгена Бохашвілі неточно. Ця ж пара форвардів мла ставити крапку у ще одній нагоді, однак знову нападники програли свою дуель Паламарчуку.

Підтвердити свій бомбардирський хист міг і центральний захисник Ігор Дуць, для цього оборонцеві потрібно було лише влучити по м’ячу, бо скидка головою від Євгена Лозового була ідеальною. Час спливав, а «Рух» атакував і рук не опускав. Заключні хвилини матчу, індивідуальну майстерність проявив Бохашвілі, нападник обіграв кількох опонентів і наважився на удар, цілився у верхній кут, утім знову неточно. Паламарчук у цьому епізоді вже був безсилим і лише поглядом проводжав шкіряну кулю. Далі була передача від Заставного у воротарський майданчик, на ударній позиції опинився Григорій Баранець але і йому не судилося переграти голкіпера. Вже коли усі змирилися з поразкою, і збігала остання компенсована арбітром хвилина супершанс врятуватися від поразки змарнував Святослав Козловський.  Розкішна передача від Лозового на яку на дальній стійці відгукнувся Козловський, однак замкнути її півзахисник якимось дивом не зумів. А до воріт залишалося два метри… У підсумку «Балкани» перемагають «Рух» і здобувають перший триочковий успіх в Першій ліз. Винниківчани створивши безліч чудових гольових нагод знову залишають поле без очкового доробку. Утім, впадати у відчай не варто. Чемпіонат лише розпочався. Потрібно демонструвати таку гру як з «Балканами» у другому таймі, створювати нагоди і головне їх реалізовувати.

За матеріалами: fcruh.com