Неймовірний ураган Роніньо

19 січня 11:24
Переглядів: 535
РОНІНЬО

Єнакієвець. Підопічні Олега Солодовника здобули чергову перемогу і продовжують лідирувати. Донбасівці вже набрали 37 балів, а грати ще дуже багато. Вже зараз є відчуття, що минулорічні 50 очок, з якими Локо виграв регулярний чемпіонат, залишаться далеко позаду.

Ураган. Дракони просто і зі смаком обіграли Кардинал. Практично весь матч проходив під диктовку франківців, тільки в самому кінці, коли почав виходити резерв, прорізалась інтрига, яку вони все ж змогли вбити.

Енергія. Львів'яни добре грали в Донецьку, але свої моменти потрібно реалізовувати. По грі Енергія точно не награла на поразку, але по реалізації моментів залишилася позаду. До речі, не можна не відзначити паніку в діях при грі з п'ятим, а як наслідок багато браку в цьому компоненті.

Кардинал. Чогось схожого від рівнян і варто було очікувати. Надто великим був емоційний викид після гучної перемоги над Локомотивом. Тепер емоції вщухли, і зустріч в 1/8 Кубка обіцяє бути більш наполегливою, правда, ця поразка суттєво зменшила шанси Кардинала на плей-офф.

ЛТК. Телефоністи гру провалили у всіх компонентах. Швидше за все, подумали, що відкривши рахунок, перемога їм забезпечена. На ділі ж не змогли встояти, а Роман Ковальчик після гри зазначив, що грали, ніби з-під палиці.

Спортлідер. Якісь висновки робити про нового головного тренера зарано, але дебют вийшов вдалим. Друга перемога плюсівцев в Екстра-лізі, і турнірна таблиця для них вже виглядає не надто сумно.

ЗБІРНА 17-ГО ТУРУ

Олексій Сагайдаченко (Єнакієвець). Черговий чудовий матч Олексія, який проводить видатний сезон. Виручав в грі з Енергією він дуже багато, ставши одним з головних героїв зустрічі.

Валерій Замятін (Єнакієвець). Другий раз поспіль капітан Єначки потрапляє в нашу збірну більше, ніж заслужено, адже створив два з трьох голів, будучи одним з лідерів на паркеті.

Дмитро Калуков (Спортлідер+). Став одним з головних творців другої перемоги своєї команди в Екстра-лізі, оформив дубль і просто був дуже корисний.

Роніньо (Ураган). MVP туру. Ну, це була просто феєрія" Бразилець рвав і метав, а Кардинал тільки і встигав рятуватися від невгамовного Роні. На свій рахунок він оформив дубль, а також звання найкориснішого гравця туру.

Євген Валєнко (Ураган). Так вже вийшло, що в першій четвірці Урагану зараз підчищати за всіма доводиться Євгену Валєнкові, що у нього виходить робити достатньо якісно. У грі з Кардиналом він відмінно впорався зі своїми обов'язками, а гол наприкінці гри вбив несподівану інтригу.

Кращим тренером туру є Олег Солодовник, який створив машину для перемог.

Фраза туру в Олександра Косенка, який висловився на адресу суддівства: "Ось чому відразу всі починають використовувати епітет ключовий або не ключовий... Це був дуже небезпечний момент . Якщо було порушення правил, потрібно зупиняти гру і призначати штрафний або пенальті. Не факт що ми обов'язково реалізуємо цей стандарт. Зовсім не факт... Але якщо був фол, він повинен бути зафіксований суддями. Мені не зрозуміло, кому і навіщо потрібно створювати напружену обстановку в такій цікавій грі. Всі ж бачили: це явний фол, але судді промовчали".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: