"Незважаючи на поразку "Енергія" показала досить якісний футзал"

03 червня 10:50
Переглядів: 162
Москвичов

Завершився Чемпіонат України з футзалу. Харківський «Локомотив» захистив свій чемпіонський титул у фіналі плей-офф проти львівської «Енергії»  а «Ураган» виборов бронзові нагороди у боротьбі з «Єнакієвцем». Так вже вийшло, що обидві фінальні серії за перше і третє місця вклалися в мінімальні два поєдинки. Про вирішальних баталіях та підсумки минулої першості висловився Заслужений майстер спорту України Ігор Москвичов.

- «Ураган» - «Єнакієвець» - 7:1, 3:2

- Складно щось говорити про ці ігри. Всім у нас відомо, що «Єнакієвець» дограє свої останні матчі. Тому футболістам було вкрай важко налаштуватися на боротьбу.

- «Локомотив» - «Енергія» -5:4, 8:3

У другій зустрічі рахунок не по грі. «Енергія» заслуговувала право, як мінімум, продовжити боротьбу за золоті медалі в чемпіонаті. Зрозуміло, що у львівського клубу проблеми зі складом, і на рівних вони не могли виступати всі 40 хвилин 4Х4. А до гри з п'ятим польовим гравцем «Локомотив» пристосувався. Харків'яни врахували помилки першого матчу. Але коли «Енергія» переходила на гру 4Х4, то у харків'ян виникали проблеми. Незважаючи на поразку «Енергія» показала досить якісний футзал.

- А що б Ви хотіли сказати за підсумками минулого чемпіонату?

- Всі команди грають в прагматичний футзал. Нема кого навіть виділити. Зрозуміло, що клубів у чемпіонаті мало, а грають вони один з одним багато ігор. Тому вже вивчили тактику суперників - всі один одного знають. Також хотів відзначити низьку результативність. У минулому сезоні незважаючи на подібну картину, хоч якось виділялися Рось зі Свірідовим, які удвох забили 50 м'ячів. Зараз таких гравців виділити не можна. Все нібито грають під копірку. Що стосується чемпіонського титулу, то харківський «Локомотив» виграв чемпіонат, тому що на відміну від своїх суперників був менше схильний до проблемам. Так у «Енергії» і «Урагану» по ходу сезону почалися фінансові проблеми. Що стосується «Єнакієвця», то окрема розмова. Клуб брав участь у трьох змаганнях. І у всіх команда не досягла поставленої мети. Це свідчить про помилки, які були допущені на різних рівнях. А так, команда з Донецької області мала вигравати чемпіонат. Клуб з Харкова же правильно розрахував свої сили і домігся поставленої мети.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: