НФК "Ураган" розпочинає будівництво спортмайданчиків

28 червня 11:28
Переглядів: 169
поле
У мікрорайоні Пасічна зведуть кілька міні-футбольних майданчиків

Найближчими днями розпочнеться будівництво спортивних майданчиків та супутніх приміщень в мікрорайоні Пасічна поблизу німецького озера.

Як повідомив виконавчий директор НФК "Ураган" Олег Ковальський, проект передбачає два майданчики зі штучним покриттям та один - з пісочним. Окрім того, планується будівництво роздягалень з опаленням, душовими і санвузлами. Як зазначили в клубі, цей перший етап робіт має завершитись впродовж двох місяців, а вже потім приступатимуть до облаштування трибун та встановлення освітлення.

Ділянку землі для спорудження майданчиків НФК "Ураган" отримав в оренду торік - терміном на п'ять років. "Важливо зазначити, що майданчики проектувались у тій ділянці, яка не зачіпає вже існуючого футбольного поля, тож не завадить тим, хто там звик займатись", - наголосив виконавчий директор.

Олег Ковальський говорить, що проект будівництва вже готовий і завершується його погодження у відповідних інстанціях. Найближчими днями на цій території почне працювати техніка. "Ми будемо використовувати високоякісне покриття та матеріали, які замовляли в Голландії, тож воно має прослужити довго", - сказав Ковальський.

У першу чергу, ці майданчики використовуватимуться для проведення тренувань дитячо-юнацької школи "Урагану", проте у вільний час їх зможуть орендувати команди міста.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: